2733
2764
عنوان

داستان زندگی دوخواهرم که شوهر یکیشون خاستگاری اون یکی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 80 پست
وای مگه میشه یکماه هم نامزد بودن؟ چطور داماد قبول کرد؟ چطور خواهر بزرگتر قبول کرد مگه داریم مگه میش ...

اره یه بنده خدا با یه دختره دوست بود نامزدم کردن ارتباط،عاطفی داشتن چندماه باهم بودنااا

بعد مادر اخرش گفت من بزرگه رو شوهر میدم😐

پسره هم قهر کرد

خواهر کوچیکت چطور قبول کرد جدا بشه خانواده پسره مخالفت نکردن؟

خاهر کوچیکم خیلی گریه میکرد میگفت من با این آدم خواب عروسیم رو دیدم اما مادرم با مادر پسره کلی حرف زده بود و متقاعدش کرده بود اون مناسب تر برا پسرش 

لطفا درخواست دوستی ندین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرتون در قید حیات بودن؟

بله بودن پدرم خیلی مخالفت کردن اما متاسفانه مادرم خیلی خود رای بود و پدرم نتونست جلوشو بگیر پدرم هنوز خواهر کوچیکم رو میبینه ک بدبخت شده گریه میکنه و مقصر مادرم رو میدونه

لطفا درخواست دوستی ندین
آفرین به اعتماد و روشن فکریشون،ولی مادربزرگای بی سواد ما،با همین افکار پوسیده همه خاله هامو بدبخت کر ...

اگه بگم شاید باور نکنی دوتا مادر بزرگامم همینجوری بودن با اینکه توی سن ۹۰ فوت شدن ولی واقعا به روز بودن خیلی به دل بچه هاشون  اهمیت میدادن مثلا جفتشون میگفتن صورتتو اصلاح کن تو یه دختر جوونی باید صورتت تمیز باشه به مامانمم میگفتن حق نداری که بهش بگی صورتتو دست نزن اولا که جوونه دوم میخواد نماز بخونه وضو میگیره نباید موهای صورتش مانع آب بشه خدا رحمتشون کنه

اللهم عجل الولیک الفرج💚
بله بودن پدرم خیلی مخالفت کردن اما متاسفانه مادرم خیلی خود رای بود و پدرم نتونست جلوشو بگیر پدرم هنو ...

مامان منم منو بدبخت کرد 

بزور شوهرم داد 

الانم میگه حتماااا جدا شو گفتم اون دیگ بخودم ربط داره 

هر تصمیمی بگیرم 

فکر میکنه الان جدا شم با یه بچه اشتباهش پاک شده

اگه بگم شاید باور نکنی دوتا مادر بزرگامم همینجوری بودن با اینکه توی سن ۹۰ فوت شدن ولی واقعا به روز ب ...

خوشا ب حالتون ما ک در بدترین فقر فرهنگی بزرگ شدیم

لطفا درخواست دوستی ندین
مامان منم منو بدبخت کرد  بزور شوهرم داد  الانم میگه حتماااا جدا شو گفتم اون دیگ بخودم رب ...

واقعا متاسفم چقدر اذیت شدید و هر روز میشید بهش بگید الان خیلی دیره

لطفا درخواست دوستی ندین
واقعا متاسفم چقدر اذیت شدید و هر روز میشید بهش بگید الان خیلی دیره

نیتش خوشبختی من بود اما خیلی انسان عجولیه نکرد یه تحقیق کنه فقط،از رو ظاهرشون

الانم میبینه مکل دارم مبگه سریع جدا شو میگم من راهی ک مشاور گفته میرم

شوهرمم واقعا خوب نیست

مادرم حتی در موضوع ازدواج داداش هامم اشتباه کرد چون داداشم دختر عمم رو دوس داشت مادر از مادرش ک عمم بشه خوشش نمیامد الان اصلا زنش رو اونقدر دوست نداره و بارها شنیدم ک گفته کاش با دختر عمه ازدواج میکردم

لطفا درخواست دوستی ندین
2706