2733
2771

یع تاپیکی دیدم یه ایده زدبه سرم من خیلی دنبال کارتوخونه گشتم پیدانکردم خیلی اذیت میشم ازبی پولی بخدا حسرت کوچکترین چیزهابه دل بچه هامه امروزیه تاپیک دیدم دنبال رستوران میگشت که کوفته تبریزی داشته باشه خانم هابنظرتون من بخوام بپرم بفروشم میتونم کوفته هام خیلی خوشمزه میشه بنظرتون این کار بکنم 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
اینم میشه ولی تریدینگ هم در کنارش یاد بگیر. به شدت پر درآمده اگر طبق اصول پیش بری زندگیت زیر و رو‌ م ...

چی هست گلم میشه توضیح بدی

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل کار کردن تو بورسه ولی تفاوتش اینه که بورس جهانیه و درآمد دلاری داره

بلدنیستم متاسفانه

از کجا؟

آدمای مختلف هستن که آموزش میدن. تو یوتیوب و حتی آپارات هم هست اگر دنبالش باشید آموزش های رایگان هم پیدا میکنید.همسر من دوره های استاد (امینو) رو به صورت آفلاین دیده الان به صورت میانگین روزی پنج دلار درآمد داره. تازه یک ماهه که پول گذاشته و کار میکنه

سلام عزیزم خانم کیانی هستم کارآفرین و مدرس طب سنتی اگر دنبال کاردرمنزل با درآمد معقول میگردی و علاقه ای به طب سنتی و درمان  ریشه ای بیماری افراد با داروهای گیاهی داری من میتونم بصورت کاملا رایگان و آنلاین به شما آموزش بدم و به درآمد برسونم تون

در صورت تمایل مشخصات خود رو در روبیکا برای من بفرستید تا وارد آموزش های رایگان خردادماه ما بشید 

09940688893

@kiani_similar

آدمای مختلف هستن که آموزش میدن. تو یوتیوب و حتی آپارات هم هست اگر دنبالش باشید آموزش های رایگان هم پ ...

ممنونم عزیزم 

آدمای مختلف هستن که آموزش میدن. تو یوتیوب و حتی آپارات هم هست اگر دنبالش باشید آموزش های رایگان هم پ ...

عزیزم واسه تریدینگ باید سرمایه داشته باشیم ؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍