2733
2764

نمیدونم فقط فامیلای من اینجورین یا نه

امشب خاله ها و دایی هام اومده بودن زن داییم یه پسرو بهم پیشنهاد داده فامیل خودشه که زنشو طلاق داده بعد همه اون وسط مغز منو خوردن آره خیلی خوبه 

در صورتی که خاله م همیشه خودش میگفت از مردی که زن طلاق داده باید دوری کرد اما الان به من میگه اونی که زن طلاق داده خیلی خوبه😐

من ۲۷ سالمه حس خوبی به کسی که زنشو طلاق داده ندارم،خاله ها و مامانم بهم فشار آوردن بنظرتون چی بگم تا دست از سر زندگی من بردارن

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نه. فقط درصورتی که زنش مرده باشه خوبه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

قبول نکن

✌🏻 از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین ✋🏻🥲       حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین... چون ما به هررررکی پرو بال دادیم،پرواز کرد🕊️ از اون بالا رید💩 روی سرمون!!                          ❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

اگه خودت دوست ندازی که هیچ

ولی طلاق برای کنار گذاشتن دلیل کافی نیست

شب ها که به جای مادرم بیمارستان پیش خواهرم میموندم خیلی اذیت میشدم چون روزها هم دانشگاه میرفتم و نمیتونستم به صورت جایگزین استراحت کنم قطعا اون روزها زشت ترین ورژن خودم رو داشتم و همزمان باید سعی میکردم که خودم رو شاداب نشون بدم تا  به عنوان یک پیشکوست، دردِ بیماری خواهرم رو کوچیک تر نشون بدم یک روز که تازه از بیمارستان برگشته بودم با موهای وز وزی و چشمای گود افتاده بالای سر کتری وایستاده بودم که چشمم به یک هسته ی خرما کنار شعله ی گاز افتاد که حرارت و شعله به طور مستقیم به اون هسته میخورد دیروز هم اون هسته رو موقع درست کردن چای دیده بودم پریروز که موهام کمتر از اون روز وز وزی بود هم همینطور! همچنین موقع شام درست کردن و ناهار گرم کردن هم دیده بودمش به طرزعجیبی استوار بودو صبور!شاید فکر میکرد بالاخره روزی کسی از بین شعله ها برش میداره و توی خاک نرم میزارتش و جوونه میزنه و بالاخره رشد میکنه ((متاسفانه باید بگم اون هسته خود من بود!منی که سالها در فشار وزجر و درد سکوت کردم چون امید داشتم روزی خدایم مرا از میان شعله ها برمیدارد آبی بر رویم میریزد و جوانه زدنم را تماشا میکند غافل از اینکه خدایم سالهاست مرا در میان شعله های آتش در زیر کتری بزرگی رها کرده است)) درحالی که من گمان میکردم او نگهدار و پناه من است ✒️خاطرات یک مینیاتوری

نمی دونم آخرش تصمیمت چی میشه

اما اگر روزی خواستی با این آقا یا کسی با شرایط مشابه ایشون ازدواج کنی حتما حتما با همسر سابقشون یه صحبتی داشته باش

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

منم ۲۸سالمه دایی منم یکیو معرفی کرد که یه دختر ۸_۹ساله داشت زن صیغه ای و اینا حتی اونم واسم ناز میکرد و هی بهونه میاورد😵😂

یه آدم تنها که جز خدا کسیو نداره به رسم رفاقت برای ازدواجم یه آدم مومن و صالح کسی که کنارش به خدا نزدیکتر شم یه صلوات بفرست برام ..یا امام رضا خودت میدونی تو دلم چی هست 
بستگی به علت طلاق هم داره

پسره دختر دایی خودشو طلاق داده علت طلاق این بوده که مادرشوهرش مریض بوده دختره گفته من نمیتونم ازش نگهداری کنم بعد پسره گفته من مامانمو خیلی دوست دارم از این حرفا و طلاقش داده،البته گفت مامانش مریضیش خوب شده

2706