2752
2734
یعنی اینقدر کشک. که همدیگر و بکشن، هیچ عذاب وجدانی هم نداشته باشن؟ هیچکس هم نتونه  جلو اینا رو ...

ارع بقران همنقدر کشک 

سیستان بلوچستان شهرستان خاش

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
میشه لطفا بگی چطور تقاص پس میدن قاتلین پدر و برادرهاتون؟ واقعا کسی نیست جلو این موجودات رو بگیره که ...

ب جون همدیگه افتادن دارن همدیگع رو میکشن

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام یعنی بابات و داداشات با هم  به رحمت خدا رفتند

اهوم تو ی روز

🥺🥺🥺🥺🥺🥺بابا و داداشت؟؟؟  چنتا داداش

بابام دوتا داداشم و پسرعموم تو ی روز😞🖤

من پارسال فهمیدم  پدرم توی اداره برق بود وقتی برق اون محله میره  میره بالای تیربرق به او ...

روح  پدر عزیزتون شاد باشه

خواستم عرض کنم به احتمال زیاد تحت تاثیر شنیده ها قرارگرفتین وفکر میکنید پدر شوهرتون قاتل پدرتون هست

اسم اون چیز که شما عنوان کردین پریز فیوز هست همونی که پای کنتور برق توخونه همه هست.

بعد اون فیوز وظیفه اش قطع برق منزله

نه قطع برق تیر برق شاید از این جعبه هایی که به نام ترانس میشناسیم و توی بعضی کوچه ها میبینیم یه جعبه بزرگ بین دوتیر برق هست که داخل اونهاهم فیوز هست که قطع کردن اون هم کمکی به برق سیم تیر برق نمیکنه بازهم فکر میکنم بی احتیاطی از طرف پدر مرحومتون صورت گرفته مجدد روحشون شاد

پلیس اصلا تو جنگای طایفه ای دخالت نمیکنه  اره شناختیم شکایت کردیم افتادن زندان بعد گروگان بردن ...

خدایااا

یعنی تا این حد مملکت بی صاحب هست.

راحت گروگان گرفتن، راحت رضایت دادن

فقط خدا از پس این موجودات برمیاد

یعنی یه ذره فکر آخرت خودشون رونمی کنن.

اصلا آخرت هیچی، والا تو همین دنیا پس می دیم

ممنونم ازتون🙂🌸 ما اصلا اختلافی ما خاله عوضیمون نداشتیم تازه مامانم خونه شو دراختیارش قرار داده ...

وای که چقدر یه نفر میتونه از نظر فهم وشعور افت کنه اخه احمق بلا نسبت خانم های بزرگوار گروه مگه تا وقتی یه نفر خودش فرزند داره ارث ازش به تو میرسه

البته فکر میکنم شما ها هم دور از جونتون توی نقشه داشتند که منتظر بودن اوضاع اروم بشه تا نقشه کثیفش واجرا کنه

البته الهی که زنده باشین نمیدونم بعداز داداش عزیزتون چند نفر میمونید  صحبتم در حد حدس وگمانه چون ارث اول به فرزندان شخص متوفی میرسه درصورت اینکه شخص فرزندی نداشته باشه به افراد درجه یک بازهم تسلیتم را پذیرا باشین ازخداوند بهشت برین برای داداش ومادر بزرگوارتون ارزومندم

درود و سپاس از شما. بله عزیزم اونطوره . کسانی که مسئول تجسس و...هستن بسیار زبده و متبحر هستن . به هر ...

الهی امین

الهی که خون بی گناهان به هدر نره وقاتلینشون همین دنیا طعم مرگ و بچشن تا خونواده مقتول یه کم ارامش

روحی پیدا کنند

روح  پدر عزیزتون شاد باشه خواستم عرض کنم به احتمال زیاد تحت تاثیر شنیده ها قرارگرفتین وفکر میک ...

سلام ممنونم خدا رفتگان شماروهم بیامرزه

بله منظورم همون ترانس ک دوتا در فلزی داره 

بی احتیاطی بوده یا هر چیزی نیتشون خیر نبوده اوناهم حتما نمیدونستن ک اون فیوز به قطعی برق کمکی نمیکنه ولی به هر حال نزدن خواستن بلایی سرش بیاد 

نمیدونم چقدر مقصر بودن ولی با چشم خودم دیدم ک تو این دنیا تاوان دادن 

حالا تاوان چی خدا میدونه...

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2706