2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب عزیزم بهترین راه اینه که بی سر و صدا حتی بدون اطلاع ریش سفیدان خطاکارتون نقل مکان کنید تا سر دشمن ...

همین کارو کردیم دیگه اومدیم ی جایی دور از شهرمون و ادماش

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
عزیزم ببخشید فکر کنم شما جنوب کشوری عربی درست حدس زدم ؟  زیاد شنیدم اپن مناطق جنگ طایفه ای هست& ...

پدر و داداشاشو کشتننننن الان بیان هدیه ببرن واسشون!!؟

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   

چه تاپیک ناراحت کننده ای  استاتر  عزیز روح برادرتون شاد ازخدا می خوام هیچ خواهری غم برادر نبینه 

مطمئن باش خدا تا حق بندشو نگیره ول کن نیست  ازکجا معلوم قاتلش به بدترین وضع داره زندگی می کنه وازهمه مهمتر مگه وجدان می زاره اون زندگی کنه 

پدر و داداشاشو کشتننننن الان بیان هدیه ببرن واسشون!!؟

بیشتر وقتا بله 

گاهی وقتام ی دختر از خانواده ی قاتل رو میدن به پسر خانواده مقتول یا هری کی از اون طایفه به عنوان خون بس

تا جنگ تموم بشه و خیشتنداری کنن

جنگ طائفه ای خیلی بده

کاش عکس وحذف نمیکردین

شاید کسی میدید اطلاعاتی از نحوه برادرمرحومتون داشت بهتون میگفت

مجدد روحشون شاد باشه

بچه داداش من معلوم نشد چطوری توی تصادف ازبین رفت

توی لحظات اولیه یه نفر میاد کیف وگردن بندشو میزنه  بعدها روی پمپ بنزین هایی که رفته بود با کارت بنزینی که دزدیده بود گرفتیمش ولی به قتل اعتراف نکرد گفت وقتی اومدم دیدم افتاده بغل موتورش😭😭😭

عزیزم ببخشید فکر کنم شما جنوب کشوری عربی درست حدس زدم ؟  زیاد شنیدم اپن مناطق جنگ طایفه ای هست& ...

بله طرفای ما عربها خیلی ازاین طایفه ها که باهم جنک دارن و از همدیگه ادم میکشن براشون هم فرق نمبکنه زن باشه یا بچه 

بعدش همیشه هم جنگ رو برای یه چیز خیلی کوچیک شروع میکنن 

مثلا یه طایفه ای بود دوتا پسر بچه کوچیک باهم سر اسباب بازی دعوا میکنن بزرگترها وسط میان و دعوای بزرگی بینشون میشه و چندتا ادم از دو طایفه میکشن و هنوز که هنوزه باهم دشمن هستن و بایک حرف سر هم میپرن و ادم میکشن 

خدا دور کنه انشالله همچین ماجراهایی از همه ما و شما 

ودلی اروم به اسی بده انشالله قاتل برادرش به اسرع وقط پیدا بشه و مجازات بشه 

کاش عکس وحذف نمیکردین شاید کسی میدید اطلاعاتی از نحوه برادرمرحومتون داشت بهتون میگفت مجدد روحشون ش ...

منم این بلا سرم اومده  و هنوز که هنوزه  داغ غریب مردنش رو دلمون چندین برابره😭💔

2706