2733
2764
عنوان

شوهر اصکلم تو خیابون منو دید..بعد پیام داده گفتع ک...

| مشاهده متن کامل بحث + 2566 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه تویی میشناسمت 

هنوز تکلیفتون مشخص نیست ؟

نیومدن دنبالت؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

گف همین الان برمیگردی وگرنه عواقب را میبینی 

من دم در تو  خیابون  منتظرتم

و خیلیت چرتای دیگ 

منم هیچ جوابی بهش ندادمم ...

حالا چن روز دیگ هم میرم ترمیم معدل . نیاد اونجا در حوزه ابروم ببرع

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
گف همین الان برمیگردی وگرنه عواقب را میبینی  من دم در تو  خیابون  منتظرتم و خ ...

فکرکنم از بس اونجا منتظرت مونده زیر پاش علف سبز شده😂

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
نفهمیدم. دخترعموی آدم چه مشکلی داره تو خیابون ببیندت؟

شوهرم منو دید ک داشتم میرفتم

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
جواب نده  یا بنویس سر قبرت عزیز دلم

ندادم اصن . ولی موندم برا امتحاناتم میخاد چ کنه 

خونمونم تو یه کوچه هس 

تو وی گفتی؟

چی

2706