2733
2764
عنوان

من 32سالم بود نوبت ازدواج من شد نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 49 پست
نوبت که هیچ الان خواهر بزرگترم فقط بو برده کسی رو دوست دارم چنان رفته برام تو قیافه چن مدته انگاری ق ...

چند سالته؟

خواهرت نباید خودخواه باشه

دوستمون ۳تا دختر داره،اولی سنش بالا رفت کسی خواستگارش نبود،دوتا کوچیک ها خواستگار داشتن ،مادرشون سریع شوهرشون داد

الان ۱۳،۱۴ ساله از ازدواجشون میگذره

اگه نوبتی بود باید تا الان منتظر می نشستن چون اولی هنوزم هنوزه ازدواج نکرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته؟ خواهرت نباید خودخواه باشه دوستمون ۳تا دختر داره،اولی سنش بالا رفت کسی خواستگارش نبود،دو ...

مامانش خوب کاری کرد مامان من ک مارو بدبخت کردن 

❌🚫لایک نکنید🚫❌ممنونم
برا اون تماس میگیرن.. میگن برا فلان کس

سنش کم نیست،نباید زیاد سخت بگیره

من ۲۸ سالم بود ازدواج کردم سمت ما ۲۸ سن زیادی بود همه دخترای همسنم ازدواج کرده بودن،شوهرم هیچی نداشت ،سخت نگرفتم

خداروشکر الان همه چی داریم

چند سالته؟ خواهرت نباید خودخواه باشه دوستمون ۳تا دختر داره،اولی سنش بالا رفت کسی خواستگارش نبود،دو ...

من ۳۲ خواهرمم سه سال ازم بزرگتره

جوری باهام رفتار میکنه انگاری قتل کردم من فقط از یکی خوشم اومده از وقتی فهمیده خودشو ازم گرفته

چون میدونه حس دوطرفس فقط اینو نمیتونم درک کنم اشتباه من چیه

اون نقطه از زندگیم هستم که نمیدونم کجام چند چندم به همین راحتی ولی سخت
من ۳۲ خواهرمم سه سال ازم بزرگتره جوری باهام رفتار میکنه انگاری قتل کردم من فقط از یکی خوشم اومده از ...

اره خواهر منم برای من خواستگار اومد یبار خیلی بازی دراورد 

و‌همه میخواستن که من طرفو رد کنم 

خیلی دوست داشت ازدواج کنه

اخرم ازدواج کرد ولی ناموفق

مال منم خیلی ازدواجم بده 

❌🚫لایک نکنید🚫❌ممنونم
اره خواهر منم برای من خواستگار اومد یبار خیلی بازی دراورد  و‌همه میخواستن که من طرفو رد کنم&nb ...

من همیشه بهترینارو براش میخوام همیشه پشتشم نمیتونم درک کنم من کسی رو دوست دارم عیبش چیه؟بجای اینکه کنارم باشه بهم گفت زندگی خودته هر کاری میخوای بکن

من ۳۲ خواهرمم سه سال ازم بزرگتره جوری باهام رفتار میکنه انگاری قتل کردم من فقط از یکی خوشم اومده از ...

شما مقصر نیستی

‌از کجا معلوم بعد از این فرصت ازدواج بهت دست بده یا نه

خود خواهرت ازدواج کنه تضمین میده تو هم ازدواج میکنی؟!

شما مقصر نیستی ‌از کجا معلوم بعد از این فرصت ازدواج بهت دست بده یا نه خود خواهرت ازدواج کنه تضمین ...

تو مدتی که شناخت نسبی ازشون پیدا کردم پسر خوبیه یه حامی نمیگم همه چی تموم ولی خوبه باعث شده حس به وجود بیاد دلیل رفتار خواهرمو درک نمیکنم

دعا کنین اگه صلاحمه بهش برسم 

من همیشه بهترینارو براش میخوام همیشه پشتشم نمیتونم درک کنم من کسی رو دوست دارم عیبش چیه؟بجای اینکه ک ...

متاسفانه تو وجود ادما حسادت و خودخواهی وجود داره 

و اول همه چیزو برای خودت میخوای 

خواهر منم ادم بدی نبود ولی این موارد رو داشت  

ادمای اگاه کمتر اجازه میدن این خصوصیت های اخلاقی تو رفتارشون و تصمیماتشون تاثیر بزاره 

که متاسفانه خواهر منم هم نا اگاه بود

❌🚫لایک نکنید🚫❌ممنونم
سنش کم نیست،نباید زیاد سخت بگیره من ۲۸ سالم بود ازدواج کردم سمت ما ۲۸ سن زیادی بود همه دخترای همسنم ...

مشکلی با این مساله ندارم بذار برا اون بیاد

من خواستگار ندارم ی طلاق گرفته برام اومد ی بیکار..همین

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
2706