2733
2771
عنوان

بیاین که بدجور ضایع شدم🥲

223 بازدید | 13 پست

به اکسم پیام دادم دوباره برگردیم به هم 

بم گفت متاهله و شمارشو پاک کنم

درصورتیکه دوست مشترکمون گفت ازدواج نکرده

خیلی بدجور ضایع شدم. اعصابم خیلی خرابه😭😭😭🥲🥲

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مگه آدم چیزی رو که بالا آورده باز میخوره؟ :-) 

دوستای عزیزم که منو اینجا می‌شناختین یه واقعیتی هست که باید بگم اونم اینه که وقتتون و ایندتون رو برای هیچ آدمی حروم نکنید چه مجازی چه واقعی.. من اینو دیر فهمیدم ولی بلاخره فهمیدم. 
بچه ها اگه دوست دارین گروه چاق شدن بهم روبیکا پیام بدین تو گروهم ادد کنم  Elham_Am00 (استاتر ...

ای بابا تو یه تاپیکی گفتی درخ بدیم 

دادم لینک نفرستادی

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
مگه آدم چیزی رو که بالا آورده باز میخوره؟ :-) 

با ادبانه بود 😂 میخواستم بی تربیتیشو بگم

اگه جوابت رو نمیدم فکر نکن کم آوردم ، در اون حد ارزش نداری که بخاطرت روز قشنگمو خراب کنم 😘😊
با ادبانه بود 😂 میخواستم بی تربیتیشو بگم

متاسفانه نمیتونم بی ادب باشم😂✌️

دوستای عزیزم که منو اینجا می‌شناختین یه واقعیتی هست که باید بگم اونم اینه که وقتتون و ایندتون رو برای هیچ آدمی حروم نکنید چه مجازی چه واقعی.. من اینو دیر فهمیدم ولی بلاخره فهمیدم. 

منم پیام بدم بهش؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️