2733
2764

منم فقط خندیدم جوابشو ندادم 

ولی تو دلم گفتم کاش قبول شی 

یا خدا اینا کین که به پزشکی میگن شغل بی ارزش 

البته من دندون دوست دارم البته نگفتم بهشون

اگ قبول بشم بازم از نظر اینا بی ارزشم 

ولی من واسه خودم زندکی میکنم نه برای اونا 

ولی واقعا چطور میتونه بگه بی ارزشه🤥

سختیش اینجاست همسایه هستیم چکار کنم هزروز میبینمشون حرفاشون نمیزاره تمرکز کنم 

مثل الان 

چقد عمه ت دلسوزه اشک تو چشام جمع شد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بگو این حرفا رو برو به عمت بزن حساب کار دستش بیاد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

میگفتی بی ارزش مثل تو و افکارت 

عزیزم اصلا نا امید نشو این آدما فقط از رو حسکدی این حرفارو میزنن تمرکزت فقط روی درست باشه نه به حرفای مردم آرزوی موفقیت دارم برات🤍

منم یه روزی خیلی دوست داشتم دندون پزشک بشم🥲💔

تاریخ۱۴۰۳/۳/۱ خب چ بگم اومممم ساعت ۲۲:۲۲ نمیدونم چمه ولی دلم بدجور گرفته دلم مامانمو میخواد🥲                       تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱۶ دعا کنین بتونم طلاق بگیرم حالم بده    میشه یه صلوات برام بفرستی؟❤️

پزشکی خودش یه شانه اصلا کاری به در امد اینا ندارم اگه یکی با جون و دل بخونه 

بقول حنیف عظیمی یه پزشک زیر میکروسکوپ خدارو میبینه 

بنده نیز هدفم پزشکی یا دندونه 😁🤞🏻

عاشق نجوم و ماورام / خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه / یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره 🚶🏻‍♀️🍂 اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ...‌ ساعت رند ، عدد 7 و هر دم و بازدم ... 

به نظر من هم واقعا بی ارزشع

۷ سال باید عمومی بخونی اونم درس سخختتت تازه بری طرح با حقوق ۸ ۹ میلیون.

بعد دوباره امتحان بدی دو سه سال بخونی بشی رزیدنت بازم با حقوق ۱۰ ۱۱ تومن.

بعد شانس بیاری خیلیا بشناسنت و پولدار باشی بتونی مطب اجاره کنی مشتریت هم زیاد باشه کسب درآمد کنی

بگو این حرفا رو برو به عمت بزن حساب کار دستش بیاد

اخه ی نفر نیست 

من ادم مهمی نیستم ولی اتگار هیچکس خوبمو تمیخواد

موقع انتخاب رشته یکی دیک از عمه هام ب بابام گفت بفرستش تربیت بدنی باشگاه بزنه 

تجربی ب چ درد میخوره 

دخنر خودش ک همسنمه الان معلمه 

همه فامیل نیگن فللنی معلمه شغلش از پزشکی هم بالاتره 

اخه ی نفر نیست  من ادم مهمی نیستم ولی اتگار هیچکس خوبمو تمیخواد موقع انتخاب رشته یکی دیک از ع ...

الان در چه وضعیت درسی هستید ؟ 

احتمال قبولیتون بالاس که بهتون اینجوری گفتن؟ 

2706