2733
2771
عنوان

پرده بکارت ارتجاعی

1825 بازدید | 89 پست

سلام 

بچها من ی مدت بود حس میکردم پرده ندارم 

با نامزد رابطه داشتم البته اینکه آلت دخول پیدا کنه نه 

ولی انگشت و اینا بود منم نميدونستم 

اونم انگشتش حالا بخوام بگم ی طورایی کامل کرد تو 

بعد امروز رفتم دکتر معاینه کنه گف رابطه داشتی گفتم نه گف سالمه پردت 

ولی بعدش گفتم دخول داشتم 

گف سالمه ولی اسیب دیده 

گفتم خودم حس میکنم ارتجاعیه گفتم بهشم ک چقد داخل رفته 

گف خب اگ اینطوری باشه ارتجاعیی 

ولی نمیدونم چرا حس کردم هیچی حالیش نمیشهه 🥲😐

الان نفهمیدم دارمش ندارمش

دکترا هیچوقت نمیتونن با نگاه بهش بفهمن داری یا نداری

همشونم توی گزارش رد میکنن که داری

اینکه قبلش ازت پرسیده یعنی خواسته خودت بگی و همونو توی گواهی بزنه

پرده بکارت یه افسانه قدیمیه تمومش کنید

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

تا کی میخواید بفهمید اونجا پرده ای در کار نیس فقط یک هایمنه

خیلی دوست داشتم منم..... زندگی خوبی داشته باشم ولی نشد از نوزادی روزگار باهام سازگار نشد از نوزادی کتک خوردم از بابام تا اینکه ۱۷ سالگی به زور شوهرم دادن و تا الان میسوزم و نیسازم شوهرم از پدرم بدتره برای درمان و تسکین واسه خودم یه همدم خیالی ساختم یه شوهر یه رفیق خوب باهاش حالم خوبه شاید به نظر شما دیوانگی باشه ولی اگه تنهایی اگه محبت ندیدن اگه زجر کشیدن اگه هر روز با گریه خوابیدن دیوونگی هست پس من دیوونه ترین آدم زمینم🌍😏

منم یه دکتر رفتم با چند تا وسیله معاینه میکررد اهنی بودن😂 انقد درد داشت گفت پرده ات خیلی ضخیم و اینا

یه دکتر دگ رفتم دستکش دستش کرد ژل زد معاینه کرد اصن درد نداشتم گفت ک خانوم شما اصن پرده نداری😂😂

2706