2733
2764
عنوان

دختره تو کوچه جیییغ میزنه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 17906 بازدید | 191 پست
بله تا حدود زیادی

تا حدود زیادی.? میشه چند تاش رو برای من نام ببرید مرسی 

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درمر است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حدود زیادی.? میشه چند تاش رو برای من نام ببرید مرسی 

نسبت به بقیه کشور ها. 

به طور مثال، زن متاهل در جامعه ایرانی وظیفه کار کردن و بر دوش گرفتن نیمی از بار اقتصادی خونه رو نداره. 

ارزش زن در ایران به جایگاهش در چرخه اقتصاد کشور نیست. 

نسبت به بقیه کشور ها.  به طور مثال، زن متاهل در جامعه ایرانی وظیفه کار کردن و بر دوش گرفتن نیم ...

من از بین الملل حرف زدم ؟ دارم میگم عدالت بین خانم ها واقایون درهمین ایران خودمون نام ببرید ممنون.  (دراروپایی که گفتید هم عدالت هست چون شغل هایی که درایران بانوان نمیتونن انتخاب کنن وفقط برای آقایونه دراونجا میشه )

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درمر است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.

الله اکبر من تا برسم پایان داستان هزار تا فش دادم تف تو ناموستون مگه خودتون ناموس ندارید 

تهشم شد این   

عاشق نجوم و ماورام / خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه / یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره 🚶🏻‍♀️🍂 اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ...‌ ساعت رند ، عدد 7 و هر دم و بازدم ... 
شما داری نقش  قانون و پلیس رو بی ارزش میکنی ...و همچنین تربیت . .چرا؟؟

وقتی کار از کار بگذره 

هرکاری هم کنی باز ارزش نداره 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
ربطی نداشت گلم  دختر زیر ۱۸ سال باید فوقش تا ۷ و ۸ خونه باشه  پسر فرق داره  دختر ج ...

طبق معمول شاهد حضور افرادی که تحت عنوان ظریف بودن، خانوم بودن، احساسی بودن و....بین دختر و پسر فرق بیجا می ذارن هستیم......

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
ینی چی؟..دختر چون دختره حق نداره شب ازخونه بره بیرون؟؟من کاری به شخصیتای حرفای استارتر ندارم چرا فک ...

واللهدختر شب بیرون نره به نفع خودشه حتی روزا هم امنیت نیست

روشنفکری رو بذارید کنار 

پسرا هم امنیت ندارن برسه به دخترا

من با دختر بچه کاری ندارم ولی چه ربطی داره دختر تا ده شب بیرون باشه یا نباشه

جامعه پر از فساده

واقعا باید مراعات کرد و زود رفت خونه. مخصوصا برای دختر تنها واقعا خطرناکه و گرگ زیاده

خانوم هستم
2706