2733
2764
عنوان

در ادامه تاپیک کاربر خوشاشتها..میخام داستان خودم و جاریم بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 428882 بازدید | 1372 پست
برعكس خانوما ك ميخان بگن همسرشون خوبه ولي اقايون هميشه از همسر بعدي بد ميگن ب اميد اينكه شايد همسر س ...

اصلا مردی که اینطوری میگه رو من مطمئنم خودش یه پا خیانت کار حرفه ای یه زن بدبخت هم گیرش اومده چون چندتا از این مردا داریم دور برامون هی از زنشون مینالن ده تا هم دوست دختر دارن،من که نمیتونم واقعا اینطور مردارو باور کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی وقتی بچش دختر شد ازش نخواستن بدش به شما و برت گردونن؟باورم نمیشه این روزا رو زندگی کردین چرا یه ...

من اون موقع  نزدیک طلاق بودم اصلا کسی نمیدیدم

خبری نداشتم

گفتم ک با هیچکس ارتباطی نداشتم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
ارع اینجوریم خوبع  از این رو به قضیه نگا نکرده بودم  ولی کاش اون عقیم میشد    

اینجوری انگار بیشتر دلت خنک میشه😂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
بیخیال عشقم اینجوری که توضیح دادی الان احتمالا به این نتیجه رسیده بچه دار شدن ارزش این همه بی محبتی ...

دقیقا همینو بهم گفت

بچه فقط دور نمای خوبی داره

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
دقیقا همینو بهم گفت بچه فقط دور نمای خوبی داره

خودت چی شدی ؟ بچه های همسرت باهات خوبن ؟ دانشگاه رفتی؟ 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
الان معنی امضاتو فهمیدم واقعا قوی افرین بهت  امیدوارم ی روز جواب صبرتو بگیری💙

فدات عشقم

همسر کنونی ام جواب بدبختیا و صبوریامه

چی بگم والا ،من که اعتمادم نسبت به مردای چوس ناله کن کلا صلب شده😑

این اینجور نبود 

من اصلا  تاپیک های داستانی و ادامه دار را در سایت نمیخونم ۹۹ درصد مواقع ...

ولی تاپیک شما را مگه میشه نخوند ؟

کاربری با قدمت و قطعا ماجرایی که ارزش شنیدن داره👌🤗

برم بخونم 

عزیزان من در سایت اوقات استراحتم حضور دارم و فرصت و انرژی  برای گپ خصوصی و یا مشاوره خصوصی ندارم.ممنونم از درک تون🤝🙏☺
2706