2733
2734

خودم اول کرم ضدآفتاب میزنم بعد پنکیک میزنم، کرم پودر میزنم احساس سنگینی میکنم رو پوستم ولی پوشش دهی کرم پودر بنظرم پوشش دهی خوبی داره چه مارکی استفاده کنم خیلی سبک باشه

من فقط ضد آفتاب بی رنگ میزنم اگه مراسمی چیزی باشه از روش ضدآفتاب رنگی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از بی بی کرم فارماسی استفاده میکنم 

حقیقتش هم سبکه هم داخلش ضدافتاب و.. هم هست

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

آبجی طارف نکن هرچی دستت اومد بزن 😂😂😂

ضد افتاب رنگی هم حکم همون کرم پودر و پنکیک داره 

من هیچ کرمی ب پوستم نمی‌زنم حتی ضد آفتاب

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
تو اینستا دیدم فک میکنم تبلیغات یا فتوشاپ اینا باشه از نزدیک کوشن ندیدم

میتونی بری استفاده کنی 

میگن سبکه و..

من خودم ایندفعه بی بی گرفتم حقیقتش راضیم به پوست هم اسیب نمیزنه من پوستم خیلی حساسه جوری که اگر ی کرم پودر بهش نسازه جوش میزنم و پوست پوست میشه الان اینو میزنم خداروشکر راضیم 

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
چند خریدی 

اگ اشتب نکنم دویست و خورده ای بود 

البته ابجیم قبل از من ی یک ماه یا بیشتر تو ی پیج از شیراز سفارش داده بود اوردن ۱۰۰و ۸۰ تومن یا ۹۰ گرفته بود البته هزینه پست نداد چونکه همش درحال رفت و امدن شوهرشو فرستاد براش اورد 😂🤌🏻

2706