2733
2739
عنوان

بیاید از رویاها و فانتزی هایه بچگیتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 15559 بازدید | 462 پست
 چقدجالب بودن... خوده منم وقتی بچه بودم فیلم کره ای نشون میداد سری میرفتم چادرامامانمو دور ک ...

اره اره منم ههههههههههه اما با یه فیلم دیگه الان اسمش یادم نمیاد ای فیلم هم نشون میداد

برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستید لطفا  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
از بچگی بزرگترین آرزوم عروس شدن بود و لباس عروس همیشه ام دختر عمه ام آرایشگر بود من عروس خونمونم با ...

واااای آره من از وقتی یادم میاااد آرزوم بوده ازدواج کنم یعنی دیوانه وار عاشق ازدواج بودم

از بچگی بزرگترین آرزوم عروس شدن بود و لباس عروس همیشه ام دختر عمه ام آرایشگر بود من عروس خونمونم با ...

باز تو به ارزوت رسیدی خوبه😀😀

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2740

بچه بودم ارزوم بود دکتر بشم میرفتم عینک میزدم ب خودم چوب کبریت برمیداشتم مثلا امپوله حمله ور میشدم به جون ابجیم ک بیاد امپولش بزنم خخ

باردارنیستم😊تیکرازمونمع😆. برام دعاکنین🙂

تارزوی ازدواجم داشتم مدام اهنگ میذاشتم خودمو تصور میکردم ک دارن دورم میرقصن داماد جلومه .خخ ب ارزوم رسیدم اما کاش نمیشد 

باردارنیستم😊تیکرازمونمع😆. برام دعاکنین🙂
2706