2733
2764

این چه شانسیع من دارم؟! 

پسره قبل از اینکه بیاد خواستگاریم 

دوتا ماشین داشت ی خونه داشت کار خوب داشت سر ی هفته ورشکست شد🤦🏼‍♀️

یکی از ماشیناش رفت خونش رفت هیچی نداره درحال حاضر اینم شانس من هر پسری میاد سمتم همینجوری میشه اسو پاس بعد خودش فرار میکنه 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

بدبختی اینجاست من جوابم مثبته البته هنوزم مثبته اما اخه چرا اینجور میشه 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پا قدمت به زندگیشه عزیزم😍😍😍😍😍

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
پا قدمت به زندگیشه عزیزم😍😍😍😍😍

😂😂خودن میدونم لازم نبود بگین 

ب ادمی ک‌هیچی نداره جواب مثبت نده بدبخت میشی

من با توجه به موقعیتش نمیخواستم جواب مثیت بدم با توجه به اخلاقش سخت کوشیش. و از همه مهم تر اینکه با پول باباش به اینجا نرسیده بود 

خودش تلاش کرده بود 

کسی ک ی بار تونسته بازم مبتونه 

اگه اونا ارث رسیده بودن ک هیچی

اگه خودش بدستشون اورده بود نگران نباش دوباره هم بدست میاره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
😂😂خودن میدونم لازم نبود بگین 

ایشالا بدبخت تر نشه اقاییت😍😍😍😍🎠

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
من با توجه به موقعیتش نمیخواستم جواب مثیت بدم با توجه به اخلاقش سخت کوشیش. و از همه مهم تر اینکه با ...

حداقل الان جربزه پسره ثابت شدس 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
نگران نباش الان با خودش میگه این دختره چه بد قدمه منصرف میشه     ناراحت نشی ، شوخی کردم

ن 😂😂😂😑ولی من همچنانننننننننننننن جوابم مثبته مجبوره ک منو بگیره 

اگه اونا ارث رسیده بودن ک هیچی اگه خودش بدستشون اورده بود نگران نباش دوباره هم بدست میاره

ن از صفر شروع کرده بود به نظرم کسی ک ی بار تونسته بازم میتونه! 

ن از صفر شروع کرده بود به نظرم کسی ک ی بار تونسته بازم میتونه! 

این اتفاقا طبیعیه

اسی عزیزم تو دریا میری با خودت ی آفتابه آب هم ببر😢

به خدا باید ببرم طرف وضعش توپه توپ بودااا تو پول شناور بود 

2706