2733
2764
عنوان

شما بودین کدومو میفروختین؟

260 بازدید | 25 پست

ی موتور معمولی وموتور سنگین قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومن

ی ماشین به قیمت ۳۰۰ تومن ( شوهرم ماشین دیگه ای داره ولی اینو دوسش داره)

فرش یادگادی‌مادربزرگ مادرشوهرم ک ب ما رسیده اونم ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومنه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بفروشی که چی بشه؟

داریم عروسی میگیریم

بدجوری پول لازمیم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بستگی داره 

مثلا همسر من امکان نداره مثلا یادگاری و موتورش رو بفروشه( موتورش و عاشقه)😅 

ولی به نظر ماشین دیگه ای اگه دارین همینو فعلا بفروشید بازم میخرید بعدا 

____خندوندن یه نفر بعد از اینکه تازه گریه کرده یکی از قشنگترین صحنه هاست .......https://abzarek.ir/service-p/msg/1937775
بستگی به این داره که با پولش کار خاصی بخواهید بکنید یا نه 

داریم عروسی میگیریم بدجوری پول لازمیم

البته موتور رو هم میتونم راحت بگذرم من چون دوس ندارم

ولی احساس کردم برای همسرت ی موقع عجله داشته باشه تو ترافیک جایی بخواد بره تنها ب درد بخوره

ولی در هر صورت فرش رو اصلا و ابدا فکر هم نمیکردم

بستگی داره  مثلا همسر من امکان نداره مثلا یادگاری و موتورش رو بفروشه( موتورش و عاشقه)😅  ...

اخه ماشینه باهاش میرفته آفرود

2706