2733
2734
عنوان

شما بودین کدومو میفروختین؟

259 بازدید | 25 پست

ی موتور معمولی وموتور سنگین قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومن

ی ماشین به قیمت ۳۰۰ تومن ( شوهرم ماشین دیگه ای داره ولی اینو دوسش داره)

فرش یادگادی‌مادربزرگ مادرشوهرم ک ب ما رسیده اونم ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومنه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بفروشی که چی بشه؟

داریم عروسی میگیریم

بدجوری پول لازمیم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
بستگی به این داره که با پولش کار خاصی بخواهید بکنید یا نه 

داریم عروسی میگیریم بدجوری پول لازمیم

البته موتور رو هم میتونم راحت بگذرم من چون دوس ندارم

ولی احساس کردم برای همسرت ی موقع عجله داشته باشه تو ترافیک جایی بخواد بره تنها ب درد بخوره

ولی در هر صورت فرش رو اصلا و ابدا فکر هم نمیکردم

بستگی داره  مثلا همسر من امکان نداره مثلا یادگاری و موتورش رو بفروشه( موتورش و عاشقه)😅  ...

اخه ماشینه باهاش میرفته آفرود

2706