2737
2739
من 3 ساله عروس یه خونواده هستم که از لحاظ محبت کلامی هیچ کم نزاشتن اما پولی...نه...قضیه از اونجا شروع شد که پارسال پولی که بابت پیش خونه به من و شوشو داده بودن رو بهشون برگردوندم که خونه شونو عوض کنن...یه بزرگترشو بخرن.باید بگم که تعویض خونشون واجب بود.اما خودم پول زیادی بابت پیش خونه ای اجاره ای برام نموند.اونها هم که گفتن هیچ پولی براشون نمونده.خلاصه از کسی قرض کردیم مستاجر شدیم ...بعد 1 ماه همه وسایلشونو عوض کردن و نو گرفتن در حد 8 میلیون!!!!!!!خونه خریدیم اصلا بهمون کمکی نکردن.بهمون 3 میلیون دادن که این پول دختر خاله مادرشوهرمه..اما من میدونم که پول خود مادرشوشومه اما اینطوری گفته که مثلا ما ختما پس بدیم.از این ناراحتم که با این کار و دسیسه ای که با خواهر زادش کرده آبروی ما رو برده.من عروسی نگرفتم.موقع خرید سرویس ارزونترین رو برداشتم.بگم میخندین......حالا هم هی چیزای کوچیک و بزرگ از این قبیل باعث شده من کمی نسبت بهشون سرد بشم.امشب داریم بعد 1 ماه میریم خونه شون.آیا باید واکنشی نشون بدم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شب جون نظر شخصی من اینه :گوشت تنت رو بخور منت قصاب رو نکش.از کسی انتظار مالی نداشته باش تا بعدا بهت بر نخوره.مخصوصا که الان دوره زمونه ای شده که هر کس تو زندگی خودش کلی چاله چوله هست .لابد خانواده شوهرت هم وسع مالی شون در همین حده .همین که بازم در حد خودشون کمک میکنن خوبه
دارای یک همسر تمام عیار :))))
به عقیده من به روی خودت نیار و زیر زیرکی تلافی کن سیاست داشته باش شاید الان نه ولی یه موقعی می رسه که نوبت تو هم می شه بالاخره ادم به ادم می رسه هونوقت مثله خودشون رفتار کن مثلا وقتی میان خونت زیاد مایه نذار بعد بگو نداریم خودشون می فهمن اینا که خوبه فامیل شوهر منو اگه بدونی چین پولداره گدا همش در حال خریده به ما که می رسن خسیس می شن اگه برات توضیح بدم فامیل شوهره خودتو می پرستی
به عقیده من به روی خودت نیار و زیر زیرکی تلافی کن سیاست داشته باش شاید الان نه ولی یه موقعی می رسه که نوبت تو هم می شه بالاخره ادم به ادم می رسه هونوقت مثله خودشون رفتار کن مثلا وقتی میان خونت زیاد مایه نذار بعد بگو نداریم خودشون می فهمن اینا که خوبه فامیل شوهر منو اگه بدونی چین پولداره گدا همش در حال خریده به ما که می رسن خسیس می شن اگه برات توضیح بدم فامیل شوهره خودتو می پرستی
2740
رومینا جان میدونی کجاش جالبه اینکه من تا حالا ازشون هیچی نخواستم یه عقد کوچولو گرفتیم که اونم همسرم کامل پولشو داد در عوض یه مسافرت ازش خواستم نه خودش تونست منو ببره نه به مادر پدرش گفت حالا که پول عروسی ندادین ما رو بفرستین مسافرت....ایناش به کنار تا موضوعی می شه می گن به ما بگید هرچی میخواین رو بگید اما تا 1 ماه پیش ما رو هر شب میدیدن حتی میدونن من امروز چند پیمانه برنج خیس کردم اما اصلا به روی مبارک نمیارن...حالا هم دیشب زنگ زده اتفاقی افتاده نمیاید....پولشونو نمیخوام اما منو احمق فرض کردن.یه خونه خریدیم 3 تومن دادن به اسم کس دیگه ای که سریع برگردوندم...از این زورم میگیره که خودشونو خیلی بی نقص فرض کردن
به ما هیچ کمکی نکردننننننننننننننننن...امشب دارم میرم خونه شون همه این حرفا رو بگم بهشون یا بیخیال شم و فقط بیمحلشون کنم.....هرچند بی محلی اصلا روشون تاثیری نداره.به خدا راست میگم.از این همه آرامش و بیخیالیشون هم حرصم میگیره هم بهشون قبطه میخورم
سعی کن رو پاهای خودتون بایستید و از هیچ کس هم هیچ انتظاری نداشته باشید. اصلا به روی خودت نیار!
والا من هم خانواده همسرم هیچ کمکی نکردن من حتی خرید عروسی هم نداشتم نه سرویس طلا نه چیز دیگه ای جز یک دست لباس عروس! عروسی هم یک مراسم ساده در حد خانواده های دو طرف گرفتم ولی عکس و آتلیه رو داشتم. باورت نمی شه حتی کیف و کفش عروسی رو هم خودم خریدم ولی یکبار هم نه به روی شوهرم چیزی آوردم نه خانواده اش! چون همسرم چیزهای مهمتر از پول خرید و ... داشت و داره! هیچ وقت چشمت به دست دیگران نباشه!! اگه کمک کردن دستشون درد نکنه اگه نه از خدا بخواید نه از بنده اش!!
شب ان توقع ت را بیار پایین باهاشون هم دهن به دهن نشو فعلا
من سه دانگ خونه مادرشوهرم تو قباله مه. البته تو محضر نوشته نشد چون سند خونه مادرشوهرم اون روز مشکل داشت. حالا از بیخ و بن منکره. مثلا یه بار رفتیم اونجا داشت میگفت آره میخوام دو دانگ خونه را به نام پدر شوهرت کنم و دا دانگش هم به نام خودم و دو دانگش هم به نام پسرم. اصلا انگار نه انگار که مهریه منه.

برای خونه خردین مون هم یک ریال بهمون کمک نکردن. حتی یک ریال بهمون قرض هم ندادن با این که بهشون رو زدیم.

خدا به آدم بده بی منت و بی سنت
فقط خدا