2733
2764

یک ماه پیش رفتم آرایشگاه عروسی میخواستم برم موهامو سشوار کشید فقط ۳۰۰ تومن گرفت

امروز همینجوری تو خونه بودم با اتو که لباس اتو میکنم موهامو اتو کردم بنظرم خوب شده

اتو مو هم داریم ولی به این خوبی صاف نمیکنه تازه حجم مو کم باید گذاشت خیلی طول میکشه این خیلی سریع کارم راه افتاد

بنظرتون این اتو با اون اتو فرق داره این مو رو بیشتر خراب میکنه؟؟

کلا سال به سال اتو نمیکنم 

شوهرمم نشون دادم هیچ نگفت با اینکه مو هام افتضاخ فزه اما پسر ۵ سالم گفت چیکار کردی صاف شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی نه این چه کاریه من از ترس این که موهام نریزه حتی با حوله خشک نمیکنم لطفا قدر موهات رو بدون ممکنه الان عوارض ایجاد نکنه ولی به مرور زمان موخوره میکیره خشک میشه

من الان مثل گدا ها هستم که بجا آرایشگاه رفتن با اتو لباس موهاشو اتو کرده؟ یعنی برای شوهرم اینجوری ت ...

فک نکنم تفاوتی داشته باشه به هرحال جفتشون حرارت دارن وبه مو آسیب میزنن حالا اوتوحجمش بزرگتره...

چقدرحساسی مردا اصلا به این چیزا فکرنمیکنن 

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

وایی من همیشه با اتو لباس اتو میکنم اره بیشتر موخوره میاره

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
فک نکنم تفاوتی داشته باشه به هرحال جفتشون حرارت دارن وبه مو آسیب میزنن حالا اوتوحجمش بزرگتره... چقد ...

آخه شوهر تو این فازا کم و بیش هست 

بنظر خودمم همنیی که شما میگین درسته 

2706