2733
2734

سلام دوستان 

همسرم همیشه یه چیزای الکی پلکی میخره 

نکه الکی باشن ولی واقعا یا نیاز نداریم یا اون تایم پولشو ببشتر نیاز داریم ولی اصلا متوجه نیست و فکر نمیکنه خیلی بی مسئولیته و من واقعا حرص میخورم 

مثلا همین الان ما کلی قرض داریم قسط واممون عقب افتاده خودش سره کار الان و تا یه هفته دیگه نمیاد امروز یه بسته پستی اومد میام باز میکنم میبینم یه اسپیکر قابل حمل سفارش داده میام قیمتشو میبینم که ۱و۷۰۰ هست واقعا کلافه شدم 

به من گفته بود کمک برای ماشین سفارش دادم حالا که بسته رسید میبینم اسپیکره 

واقعا نمیدونم از دستش چیکار کنم 

اصلا نمیفهمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم چیزای الکی زیاد میخرم که خیلی از کار خودم بدم میاد

میدونی قسط داریم 

من خودم اینقد دلم میخواد یه کرم سفارش بدم قیمتش ۸۰۰ تومنه همش میگم الان وقتش نیست الان قسط داریم بعد آقا میره اسپیکر سفارش میده 

حالا  بخدا آدمیم نیست که بگم میره شب نشینی یا دورهمی اسپیکر میخواد اگر بریم جایی اکثرا دوتایی میریم که همشم میگه جلب توجه نشه و از اونایی هست که حساسه و شکاک یکی نگاه بکنه بدش میاد 

نمیدونم چرا اینکارارو میکنه