2733
2734

دارم سایتو برای همیشه ترک میکنم خانما خیلیاتون دیگه منو میشناسید گفتم اخرین بار تاپیک بزنم و برم چون نظراتتون برام قوت قلبه💔💔💔

توروخدا زخم زبون نزنید کسایی ک با مشابه این مرد ازدواج کردن بگن درست شد هرزگیش؟

(مهمترین مسئله اینه ک نمیدونه طلاق نگرفتم و چندروز پیش با اکانت فیک اومده بود دایرکتم فضولی و در مورد رابطه سوال پرسیدن و اینم بگم با اکانتای خودش کلا منو بلاک کرده)

من یه دخترم که با هزاران مشکل و کمبود خانوادگی بزرگ شدم با زجر و فقر و یه پدر معتاد خودم خرج خودمو دادم رفتم دانشگاه اونجا عاشق یه پسره شدم چون فک میکردم خیلی جنتلمنه و آقاست اما کاملا برعکسش بود یه پسر هرزه بود ک تمام زندگیش خلاصه شده بود توی دوست دختر و دختربازی و رابطه جنسی و من اینو خیلی دیر فهمیدم

اینم بگم اصلا باهاش رابطه نداشتم فقطم یبار از نزدیک باهاش ب عنوان رل حرف زدم فقط یکبار!!! 

۴سال دنبالش دویدم عاشقانه براش فداکاری کردم دیدم ۸ساله با یکی دیگست ک فابریکشه و میخواد بگیرتش منم رفتم ازدواج کردم روز ۴م عقدم اومد دایرکتم گفت من کات کردم و عاشقتم و میخوام بی محلیامو و اذیتامو برات جبران کنم منم خرررر شدم عاااشقش بودم ازدواجم بخاطر فرار از یه خانواده وحشتناک و بی پولیم بود ترجیح دادم ازدواج کنم وگرنه میتونستم مث خیلیا پسرا خرجمو بدن و....ولی نکرررردم

اومد گفت جداشو خواستم جداشدم توی عقدم دیدم رفته با یکی دیگه با اینک گفت دوسم داره اما پشتم نموند و خیانت کرد بهم و رفت و انگار منو نمیشناخت.شما میتونین فک کنین سر من چی اومده؟؟؟؟😭😭😭منم جدانشدم عروسی کردم و از اینور هرروز اونو با دوس دختراش چک میکنم

هرررروز چکش میکنم با اینکه این آدم بدترینهارو در حقم کرد دریغ از یک محبت حتی!!!!!من براش جون میدادم ندید و رفت

الانم روزی یبار رل میزنه و داره عشق میکنه من اینجا میسوزم وسط ی زندگی ......

شوهرت چطور ادمیه ، ؟ اخلاقش چطوره ؟ درامدش ؟ چقدر خرجت میکنه ؟

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو شوهر داری ، بیخیال یه پسره هرزه شو 

واقعا عقل نداری؟ یکم منطقی فکر کن 

زندگیتو به فنا میدیا

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

دیونه ای اسی؟؟خدا چقدر دوست داشته. واقعا..

بلاکش کن. 

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

اون پسر به دردا نمیخوره ،فقط داره بهترین روزاتو تلخ و گزنده میکنه ، به خودت بیا ، هر چی از اون داری حذف کن 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

خداروشکر خداروشکر حدا نشدی

من نمیشناسمت ولی درکت کردم خودمو گزاشتم جات 

بهترین کار اینه بری مشاوره و نراپی اینجا کسی نمیتونه کمکت نمیکنه

شوهر الانت خوبه!؟؟

من دل نازکم،الکی ادای آدم قویارو در میارم لطفا با من مهربون باشین💙
2706