2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بهترینش فولیکا بود مخصوص موی فر واقعا فر موهام درست شده بود 

بدترینش هم بیول،بزنی نزنی فرقی نداره😐

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

یه ماسک خارجی بود صافی خوبی داشت ولی بوووش وایییی انگار جا سیگاری ریخته باشی تو موهات بعد بوشم نمیرفتتت که من تا ۱۰ بار بعدش حموم میرفتم و موهامو خیس میکردم بوی گندشششش در میومد دوباره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
ماسک مو بیول و بیتروی بد بودن هم خشک می‌کرد مو رو هم ریزش ، الان سادور مدل ارگان استفاده میکنم خیلی ...

سادور از داروخونه میگیری ؟ دنبال ی چیزم مو هامو ابریشم کنم موهام ساقش خشکه رنگه موخوره دار قبل از رنگم موخوره داشت رسیدگیم میکروم باز موخوره داشت . اینم بگو ازاون ماسکاس که اثر نرم کنندگیش تا حموم بعدی میمونه یا اینکه ازاوناس ک به زور تا یه روز مورو نرم نگه میداره ؟ شمام ساقه موعات خشکه موخوره داره  ؟

سادور از داروخونه میگیری ؟ دنبال ی چیزم مو هامو ابریشم کنم موهام ساقش خشکه رنگه موخوره دار قبل از رن ...

موخوره فقط نوک گیری از بین می‌ره ، سادور داروخانه ندارن از آنلاین شاپ ها بگیر خدایی عالیه حجمش کمه ولی تاثیر نرم کنندگیش عالیه ، ریزش هم نمیده ، فقط مدل زنجبیلش نگیر ، مدل ارگانش خوبه ، ماسک مو هانادی هم خوبه حجمش بیشتر

یکی بود یکی نبود 🦚
موخوره فقط نوک گیری از بین می‌ره ، سادور داروخانه ندارن از آنلاین شاپ ها بگیر خدایی عالیه حجمش کمه و ...

قیمتش چنده .میشه کامل به سوالای بالام جواب بدی 

تا حموم بعدی نرم میمونه یا فقط یه روز

قیمتش چنده .میشه کامل به سوالای بالام جواب بدی  تا حموم بعدی نرم میمونه یا فقط یه روز

آره میمونه تا حمام بعدی ،بشرطی که اسپری و تافت و اتو مو اینا استفاده نکنی زیاد ژ من ۹۹ خریدم الان نمیدونم چنده

یکی بود یکی نبود 🦚
آره میمونه تا حمام بعدی ،بشرطی که اسپری و تافت و اتو مو اینا استفاده نکنی زیاد ژ من ۹۹ خریدم الان نم ...

چ خوبه قیمتش ازایرانیام ک ارزون تره 

ینس مثلا تا سه روز نرم میمونه ؟

2706