2733
2771
عنوان

چه خوراکی هایی چاق کننده هستن؟؟؟؟؟

187 بازدید | 28 پست

میخوام یه کم چاق شم ولی هرماری میکنم نمیشه😪

چند ماه دیگه هجده سالم میشه به نظرتون ممکنه بعد هجده چاق شم😩

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آجیل ، بستنی ، قالوده شیرازی ، سیب زمینی و ماکارونی و سالاد ماکارونی هم صبح زود بجای صبحانه و اخرشب بجای میان وعده .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

سیب زمینی آبپز،ماکارونی،آجیل

دلم‌گرفته‌ها‌‌ولی… ‌نمیتونم‌اشک‌بریزم نمیتونم‌جیغ‌بزنم نمیتونم‌کسیو‌داشته‌باشم‌‌که‌‌بگه:آروم‌شدی‌؟حالا‌بیا‌بغلم نمیتونم‌‌به‌کسی‌تکیه‌کنم دردناک‌تر‌از‌اینا‌اینه‌که: نمیتونه‌کسی‌تَحَمُلَم‌کنه:)!️ 

سالاد الویه 

سالاد ماکرونی 

سیب زمینی اب پز و تخممرغ ابپز

برنج ایرانی کته 

بستنی  و شیرموز. شیک و ..

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.

منم خیلی لاغرم حالم از خودم بهم میخوره🥲۳۹ کیلو

دلم‌گرفته‌ها‌‌ولی… ‌نمیتونم‌اشک‌بریزم نمیتونم‌جیغ‌بزنم نمیتونم‌کسیو‌داشته‌باشم‌‌که‌‌بگه:آروم‌شدی‌؟حالا‌بیا‌بغلم نمیتونم‌‌به‌کسی‌تکیه‌کنم دردناک‌تر‌از‌اینا‌اینه‌که: نمیتونه‌کسی‌تَحَمُلَم‌کنه:)!️ 
چندکیلویی .. دختر من شونزده سالش 49کیلو  مث باربی می مونه دوس ندارم یه کیلو هم چاق بشع

اره من دختر عمومم ۴۹ کیلو ۱۶ سالشه خیلی خوبه اصلا هم لاغر نیس 

خیلی قشنگه

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.
چندکیلویی .. دختر من شونزده سالش 49کیلو  مث باربی می مونه دوس ندارم یه کیلو هم چاق بشع

۴۹ قدم۱۶۷😢

مثل باربی نیستم خیلی لاغرم صورتمم از لاغری داره کج میشه😪

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱
۴۹ قدم۱۶۷😢 مثل باربی نیستم خیلی لاغرم صورتمم از لاغری داره کج میشه😪

عزیزم چرا پودر جوانه گندم نمیخوری

2706