2733
2734

سلام دوستان

من آزمایش خون دادم آنزیم های کبدیم بالاس

احتمالا کبدم چربه

اولین باره که اینجوری میشه...

شما تجربه ای ندارید؟ چیکارا کردین برای درمان؟

شوهرم اینجوریه

بش ویتامین ای و یه قرص دیگه داده

خیلی خوبتر شده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شوهرم کبدش چرب بود گرید ۲ 

از عطاری شربت کاسیا گرفتم دستورش روش بود کاملا خوبش کرد 

شما دکتر برو ببین چه دارویی میده 

در مورد این شربت هم بپرس اگر گفت اشکالی نداره استفاده کن

پیاده روی

سالم خوری

شیرینی و چربی نخور یا کم بخور 

صبح ناشتا خاکشیر و تخم شربتی دم کن با لیمو بخور

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

منم انزیمام بالا بود یکم فرستاد سونو گرید ۳ بودم! بدون هیچ علامتی خدارحم کرد فهمیدم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706