2733
2764
عنوان

مادرشوهر خرررررر خاک برسرش

| مشاهده متن کامل بحث + 1852 بازدید | 81 پست
همه اینا رو گفتم ... ناراحت شد رفت... میگه از کسی چیزی نگیر

بهش بگو بخر که نگیرم، میدونی چقدر سخته با دست جارو کردن، از این به بعد خودت جارو کن بفهمی

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بنظرم اشتباه کردی از مادرشوهرت گرفتی!!

پس فردا یچیزیش بگه میگن شما خراب کردی!!

من بودم باهمون جارو دستی جارو‌میکردم ولی عمرا از کسی نمیگرفتم

بنظرم اصلا انتظار هم نباید ازشون داشته باشی!!

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مقصر شوهرته 

بهش گفتم میگه می‌خوام چیکار کنم... جاروبرقی قبلیم برند بوش بود یکم خراب شد بهش گفتم درستش کن محل نمی‌داد تا آخرش سوخت برد تعمیر گفتن باید موتور جدید بذاریم به خرجش نمی ارزه بیا از دست ساز ها ببر جاروبرقی قبلیمم پس نداد اون جاروبرقی که دوسه بار بیشتر کار نکرد الان رفته گفته جارو برقی قبلیمونو بده گفته دادمش ضایعاتی غلط کرده

جارو برقی شما خراب شده اون احمق و خره؟ چقدر بد دهنی واسه یه جارو اینکارو میکنی واسه چیزهای مهمتر چی ...

خب مگه کاری شده جاروبرقیش؟یا یه تیکه ازش کندم؟؟؟ بخاطر اینکه رو دور تند گذاشتم قراره بره همه جا حرف بزنه؟

بهش گفتم میگه می‌خوام چیکار کنم... جاروبرقی قبلیم برند بوش بود یکم خراب شد بهش گفتم درستش کن محل نمی ...

برو بگو جاروبرقی منو بده اگه ندی شکایت میکنم برو اصناف شکایت کن پولش رو بگیر 

کاری داره برو قسطی بخر من حاروشارژی دارم تهرانی برات بفرستم استفاده نکردم ماله مامانم بوده خوب نگه نداشته خوشم نمیاد ازش بزن دیوار ارزون بخر قسطی بخر منت مادرشوهر نکش

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706