2733
2771
عنوان

مادرشوهر خرررررر خاک برسرش

1852 بازدید | 81 پست

خدا هیچکسو محتاج کسی نکنه😔😔

6 ماهه جاروبرقیم سوخته شوهرم یه دستسازشو خرید ضعیف بود زود خراب شد شوهرم برد پسش داد گفت نمیخوامش... الان هم پول نداره نو بخره...

خونم کنار خونه مادرشوهر احمقه بالکن مشترکه عین 6 ماه با جارودستی جارو میکنم هفته پیش ازش گرفتم که زیر مبلامو جارو کنم صبح به شوهرم گفتم برو بیار اتاق پسرمو تمیز کردم اشغالا اومده رو کناره نمیتونم با دست جارو کنم .. برگشت گفت واسه چی دفعه قبل جاروبرقی رو زیاد کردی🙁 مامانم گفته زیاد کرده که خراب بشه😐

بگو مادرت خیلی گداست

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مقصر شوهرته 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

فعلا ی جارو از این دستی چوبی ها بخر خونتو جارو کن

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
همه اینا رو گفتم ... ناراحت شد رفت... میگه از کسی چیزی نگیر

بگو این از بی عرضگی توئه

یکی بخر تا منت کسی سرم نباشه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

شما برو قسطی بردار

برای من که جارو برقی عصای دسته 

شما جونی اون پیره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706