2733
2771

آخه سنی ندارم ۱۷ سالمه همش

ولی بین همشون سیاه شده حتی دندونای جلوییم.به خاطر خرابی لثه هام همشون عفونت کردن

پارسال جرمگیری کردم.لثه هان خوب شد ولی باز الان داره خراب میشه

ممکنه از خمیر دندون باشه؟از پارسال همش سیگنال میزنم و مریدنت 

الان چند روزه اوضاع دندونام خیلی بهم ریخته 

همه لثه هام باد کردن و خون میاد ازشون.

خمیرونوون و مسواکی عوض کنم خوب میشه؟خمیر دندون چی بزنم؟

آخه برم دکتر چی بگم؟بگم سیاه شدن بینشون؟چکار میکنه؟

من نیاز به ارتودنسی هم دارم و همه دندونام کج و کوله آن.داغونن😭💔

الان هم گرون شده نزدیک ۶۰ ۷۰ تومن شده

من چه غلطی کنم؟تا آخر عمرم باید با اینا سر کنم😭😭😭

وقتی بین دو دندون خراب میشه یعنی نخ دندون نکشیدی و بین دندون جرم غذا مونده

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکثر خرابی دندون از معدس تو اینترنت سرچ کن طب سنتی دندون پزشکی یه گفتگوی پزشکی میاره فیلمه خیلی به دردت میخوره فکر کنم مال دکتر عزیز جانیه برنامه انارستان تلوزیون

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

سیگنال رو نمیدونم ولی مریدنت ب درد نمیخوره

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

ای وای 🥺💔 بعضی اوقات ارثی یا ژنیه .

پریسکا از داروخونه بخر استفاده کن ، من راضیم ازش .

خمیر دندون و مسواک و .... اینا خوبن ولی هیچ چی به اندازه ی نخ دندون تاثیر نداره .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
ای وای 🥺💔 بعضی اوقات ارثی یا ژنیه . پریسکا از داروخونه بخر استفاده کن ، من راضیم ازش . خمیر دندو ...

*پرسیکا

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
یه خمیر دندون خوب معرفی کنین خواهش میکنم

چوب مسواک پیامبر عطاری ها دارن تو آب نمک بخیسون.هرشب بزن.خیلی بهتر میشه....هر شب قبل خواب آب نمک قرقره کن....خمیر دندون زغالی هم خوبه

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
شما چون دندونات رو هم بوده باید نخ میکشیدی بین دندونات خراب شده هرچی زودترم بری دکتر بهتره جلوگیری ...

اره میدونم ارتو نمیشه اول باید همرو درست کنم و کلیدی پول میخاد 

نخ هم میکشم همیشه نمیدونم چرا اینجوری شده

دندونت حتما گچی هست صدفی نیست  بیشتر به خاطر آب هست خراب میشه  کولر  توی آب موجب خرابی میشه سعی کن از دهان شور بعد مسواک بزنی و مسواک نرم بگیر آب نمک هم خوبه بعد آب نمک یا دهان شور تا نیم ساعت بعدش آب نخور // سعی کن آب یخ هم نخوری 

جنوبی ام ««تنهام چون هیچ کس لیاقت منو‌نداره  گذاشتم بهم درس داد که هیچ کس مثل حرفهاش نیست 
2706