2733
2764
عنوان

نمیدونم چرا اینقد حساس شدم 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 28 پست
همین دیگه بدبختی همش گریه میکنم  دست خودمم نیستا 🤦‍♀️

اسی جان شما خیلییی حساسی ببین دوره نامزدی و عقد پر از شور هیجان... ولی بعداز عروسی مراحل زندگی عوض میشه.. دیگه کنار هم زیر به سقفید.. منم تقریبا اوایل اینجور بودم حساس زود قهر میکردم.. ولی دیدم نه فایده نداره  اخلاقای همسرم امد تو دستم تو نستم با حرف زدن درست کنم رابطه امو... و خداروشکر دیگه بعداز یکسال از ندگی مشترک همه چیز روال عادی گرفت... یعی کن حساسیت رو کممممم کن.. گریه نکن. قهر نکن.. چووون همش عادی میشه براش ودیگه هیچ ارزشی نداره مردا از زن غررو و گریه کن بدشون میاد سعی کن شاد باش بشاش باش.. با زبون بچنگ بیار

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
عزیزم مردا همینن . بعد ازدواج خیلی متفاوت تر از نامزدی خودشو نشون میدن تو هم صبور تر باش انتظار ز ...

اخه ارایش کردنی میاد دعوا میکنه باهام منم دیگه نمیزنم میگه باشه عب نداره بیرون نمیزنم. ولی اخه دیگه خونه چرا 

اونم نمیزاره که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خب شاید کارش سخته بی حوصله س🥲

حق داره تو این مملکت خیلی مردا مشغله دارن نامزد منم وقتی فکرش درگیره همش تو خودشه ولی مشکلش که حل میشه روحیش دوباره برمیگرده

الکی نگرانی به خودت راه نده یکم زمان بده درست میشه گل من

اسی جان شما خیلییی حساسی ببین دوره نامزدی و عقد پر از شور هیجان... ولی بعداز عروسی مراحل زندگی عوض م ...

اره واقعا راست میگی. الان ک دارم فک میکنم میبینم انگار واقعا داره بی تفاوت میشه 😖

عزیزم خب شاید کارش سخته بی حوصله س🥲 حق داره تو این مملکت خیلی مردا مشغله دارن نامزد منم وقتی فکرش ...

🥲اره اینم حرفیه 

چشم سعی میکنم دیگه واقعا کمتر حساس باشم 

اره واقعا راست میگی. الان ک دارم فک میکنم میبینم انگار واقعا داره بی تفاوت میشه 😖

صدرصد چون تجربه کردم میگم.. اوایل زندگی اینجوره. کم کم همه چیز دستت میاد قهر نکننننن اصلا فقط باهاش سرسنگین باش.. سر موضاعاتی مثل آرایش و... زندگیتو تلخ نکن. وقتایی که حالش خوبه سعی کن بازبون نرم حرف بزن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
ای بابا خواهر عب نداره بزار بگه هستن کسایی ک میان و همچین حرفایی میزنن 😅🚶‍♀️

نه گلم باید بزنی دهنشون که بار دیگه اینجور نگن بعضیا مث شما نیستن که 

زود باور میکنن زندگیشونو نابود میکنن

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مجردم و این اتیکته هدفامو که 31 خرداده )))))از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
صدرصد چون تجربه کردم میگم.. اوایل زندگی اینجوره. کم کم همه چیز دستت میاد قهر نکننننن اصلا فقط باهاش ...

والا الان سه روزه سرسنگینم دیگه 

چشم حتما مرسی ک اینقد خواهرانه نصیحت میکنید ممنون از همتونم واقعا کمی اروم شدم ❤

نه گلم باید بزنی دهنشون که بار دیگه اینجور نگن بعضیا مث شما نیستن که  زود باور میکنن زندگیشونو ...

متاسفانه اینا خودشون باید به اون درک و فهم برسن ک همچین حرفایی حرفایی رو نیان بزنن  . هعی هرچی میشه زیر هر پست میگن حتما خبرایی و بوهایی میاد و... انگار اینا حس بویایی دارن ما ندارم. 🤐😅

چقدر منی

یه ذره بهم بد رفتاری بشه زود بغض میکنم گریم میگیره ☹️🥲

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....