2733
2771

یکی دوهفته هست اینطوره  خیلی بده ولی چند ساعت میگذره خوب میشه از چی میتونه باشه؟

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

کمبود کلسیم.

من دکتر رفتم.ازمایش دادم.قرص کلسیم داد

البته چند سال پیش بود.من گاهی تو خوابم خیلی درد میکرد جوریکه پاهامو همش تکون میدادم تا کمی اروم بشه 

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.
احتمالا شبا ایستاده میخوابین.!!

نه 

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
حتما باد خورده بادکش بنداز خوب میشی

تقریبا همیشه اینطورم انقدر سمت کلیه هام درد دارم گفتم حتما سنگ دارم سونو دادم الحمدلله نداشتم 

لطفا مخالفا ریپلای نکنن این سایت برای عموم نظرها ازاده