2733
2764

روی یه میز شیشه بود 

مینوشتم خیلی دیده نمیشد ...

زیر شیشه برگه گذاشتم و نوشتم 😊

بخشی از آهنگ اقای داریوشه 🌹

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید

چه خوش خط

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

چه خوش خطی بانو

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
نظر لطفته محدثه جان🌹

❤️😄

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  

عالی . متنش خوش بود😊

منم همه جا اثر خودمو بجا میذارم 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
۵ - ۶ تا دفتر دارم 😇👋

اگه فکر می‌کنی میشه ب چاپ برسونی ببر ب ی اهل فنش نشون بده بزار بره رو چاپ   

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
اگه فکر می‌کنی میشه ب چاپ برسونی ببر ب ی اهل فنش نشون بده بزار بره رو چاپ    

خیلی باید روش وقت گذاشت و قطعا هر کتابی هم همینجوری به چاپ نمیرسونن 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید
خیلی باید روش وقت گذاشت و قطعا هر کتابی هم همینجوری به چاپ نمیرسونن 

ولی اگه بتونین همچنین کاری بکنید قطعا اثر ماندگاری میشه 

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
2706