2733
2764

چقد حرص و فکر و خیال داشته باشم 

اونم سر چیزای واقعا بی اهیمت که اگه بگم میخندین بهم 

بهم یاد بدید بی اهمیت باشم 

اصن از این به بعد میخوام خودمو بزنم به نفهمی 😁😅 

والاااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دلم میخواد عمیقا 

چون آدمی هستم که تو دوران کودکی و اوایل نوجوانی مشکلاتی برام پیش اومد که الان که زندگیم آرومه بازم انگار ذهنم نمیتونه باور کنه و مدام دنبال مشکل تراشیدن برا خودمم 

به همه چیز فکر میکنم خودخوری میکنم 

خودمو اینقدر اذیت میکنم تا بیمار بشم 

بیا صحبت کنیم بهم بگو تو چطوری🥺

منم دلم میخواد عمیقا  چون آدمی هستم که تو دوران کودکی و اوایل نوجوانی مشکلاتی برام پیش اومد که ...

به اینا میگن تله یا طرحواره. من اوایل فکر میکردم با دو تا کتاب طرحواره خوندن درست میشه اما نشد. یه تراپیست یا روانشناس کمک میکنه. مثلا من بچه بودم مرتب مادرم منو مقایسه میکرد با دختر داییم و همیشه از اون تعریف میکرد که ببین چقدر خوب غذا میخوره  تو نمیخوری...من اون موقع قدرت تحلیل نداشتم که. بچه بودم اما همین توی ذهنم مونده. حس میکنم وقتی مادرم منو مقایسه میکنه یعنی منو دوست نداره...یعنی هربار کسی منو مقایسه میکنه من این احساس دارم که من به اندازه کافی خوب نیستم...برای همین در برابر انتقادات جبهه میگیرم .... درسته توی بچگی اتفاق افتاده اما انگار توی ذهنم حک شده.

درمان طرحواره میگن طولانیه. هزینه های روانشناس هم کم نیست. من خودم ۷_۸جلسه ای رفتم اصلا نمیتونم بگم کامل خوب شدم... فقط در حال حاضر میفهمم که اشکال کار کجاست و اونی که میاد توی ذهنم و همش وراجی میکنه و حرفاشو نشخوار میکنم کیه و ...

اگر خیلی درگیر این مدل مسائل هستی مشاور کمک میکنه . من خیلی درگیرم

به اینا میگن تله یا طرحواره. من اوایل فکر میکردم با دو تا کتاب طرحواره خوندن درست میشه اما نشد. یه ت ...

من حرف بقیه رو زیاد حساب نمیکنم چون معمولا جلو روم حرفی نمیزنن میگن سلیطه اس و کرک و پرمونو میریزه

اما پشتم حرف زیاد میزنن 

وانمود میکنم برام مهم نیست ولی خب خواه ناخواه تاثیرش رو میذاره 

البته این بخشیشه 

مسئله ی اصلی من اتفاقات کودکیمه که پدرم رو از دست دادم 

و همچنین بعدش که مادرم تحت تاثیر حرف بقیه ما رو از همه چیز محدود کرد دچار افسردگی شدید شدم 

بعد چند سال که خواستم یکم بهتر بشم درگیر کنکور و جو مزخرفش 

اینهمه بدو بدو یه رتبه خوب هم آوردم ولی چه اهمیتی داره وقتی زندگیم شاد نیست؟

من پیش چندتا روانشناس رفتم هیچکدوم به درد نخوردن 

فقط پول مفت گرفتن و کار خاصی نکردن 

دنبال یه روانشناس کاربلدم پولش اصن مهم نیست فقط باعث بشه درمان بشم کافیه

من حرف بقیه رو زیاد حساب نمیکنم چون معمولا جلو روم حرفی نمیزنن میگن سلیطه اس و کرک و پرمونو میریزه ...

منم چند تا عوض کردم. تا بالاخره اینجا پیدا کردم. اگر تهران هستید کلینیک های خوبی هست. 

2706