2733
2734

اخه خونه مادرش هیییییچ کاری نمیکنه

الان ی ذره یادش دادم کمک کنه خیلی کم

ولی مثلا ظرف شسیتن و جارو کردن هرچند فکر نمیکنم قبول کنه

بابذ قبول کنه 😐

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا الان به فکرش افتادید

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

اگه همه چی رو دوش خودت باشه واقعاااااا سخت میشه برات

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

باهاش صحبت کن بگو جفتمون شریکیم تو زندگی و باید کنار هم کار خونه هم بکنیم، ن ک فقط تو یا فقط اون جفتتون باهم حالا تو یسری مواقع یکیتون حوصله تدارید و خسته اید ک این بحثش جداس

کمک نمیکنن ولش کن😁 شوهر من میرسه خونه لباساشم پرت میکنه رو مبل من باید جمع کنم لباساشم😕

ن من بدبخت مرتبه لباسا و حوله وسشوار استفاده کنه و شونه هاشو استفاده میکنه میداره سرجاشون ولی برا کارای خونه خسته س برا انجامشون

من اگه جات بودم نمیرفتم سرکار و میگفتم کار خونه با من ، خرج با خودت ، اینجوری ک نمیشه 

ن خب منکه بخلااطر پول نمیرم سرکار بخاطر علاقه خودم میرم اینکه همیشه دستم تو. جیب خودم باشه اینکه بازاری جایی از چیزی خوشم اومد برا برادرام یا پدرمادرم بتونم با خیال راحت و بدون استرسی بخرم براشون نیاز ب درخواست شوهر هم نیست

2706