2733
2734

20کیلو اضافه وزن دارم دلم میخاد حداقل شیرینی بذارم کنار مطمعنم لاغر میشم 

شکم و پهلوم خیلی  سایزش رفته بالا 

کیا مثل منن دلم میخواد لاغر باشم و همه چی بپوشم 😭😭😭😭😭😭😭😭

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیرینی در دراز مدت پوستو پیر میکنه 

بیناییو ضعیف میکنه و ابتلا به دیابتو افزایش میدن

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺
میتونی منم علاقه شدید داشتم اما جلوشو گرفتم کردم هفته ای یکبار الانم ۲۱ کیلو تو دوسال کم کردم یعنی ب ...

فقط شیرینی حذف کردی؟ 

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍
شیرینی در دراز مدت پوستو پیر میکنه  بیناییو ضعیف میکنه و ابتلا به دیابتو افزایش میدن

بله خودمم حالم بده 

زیاد از شیرینی خوشم نمیاد ولی چیزای ترش وایییی😀دلم لواشک خوا🤤🤤

لاغری