2733
2734
عنوان

این دختره مشکوکه ؟؟؟

203 بازدید | 17 پست

ایتای شوهرم رو گوشی خودم نصب کردم دیدم یه مخاطب اسمش سعید سیو شده ولی پروفایلش یه دختره هرروزم عکس جدید از خودش می‌زاره چندوقته زنگ میزنم به شماره هه ببینم زنه یا مرده شمارش خاموشه بجز ایتا دیگه هیچ برنامه ای هم نداره .به شوهرم میگم کیه میگه نمی‌دونم نمی‌شناسم چون مشتری خانوم و آقا زیاد داره شماره خیلیارو سیو داره 

الان با ایتای خودم به طرف پیام دادم گفتم سلام سعیدی؟ 

گفت نه

چیکار کنم دیگه چی بگم بهش؟ بگم اسم شوهرمو ک میشناسنش یا نه؟

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه واقعا دلشو داری که بعدازاینکه بفهمی خیانت جدابشی پیگیر بشو درغیر اینصورت زندگیت نابود نکن گندشو درنیار

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️
داره خیانت میکنه

عجب ادمی هستیا؟؟ داره میگه بخاطر شغلش  شماره های زیادی سیو داره ممکنه یکی از مشتریا باشه پیش میاد ادم ی شماره ای رو نشناسه ولی سیو داشته باشتش

حسم میگه وجودت رو اجنه گرفته

کاش مینووشتی سلام من فلانی ام ( اسم شوهرت ) این خط جدیدمه سیو کن . میدیدی واکنشش چیه. اگه میشناخت که میگفت اع چرا خط جدید و ... فقط این حرکت رو وقتی شوهرت خونه اس باید انجام بدی . چون ممکنه به خط قدیمیش زنگ بزنه بگه تویی پیام دادی؟ 

عجب ادمی هستیا؟؟ داره میگه بخاطر شغلش  شماره های زیادی سیو داره ممکنه یکی از مشتریا باشه پیش می ...

منم خیلی حس بدی گرفتم از حرفش 💔

ندیده نشناخته چرا اینجوری میگن بعضی هاااا:))))

یادته سینتو می‌دادی جلو می‌گفتی من مثل بقیه نیستم؟ خب ریدی که. دقیقااااا با خوده خودتم قشنگ به خودت بگیر عزیزممم 😂😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1886338
عجب ادمی هستیا؟؟ داره میگه بخاطر شغلش  شماره های زیادی سیو داره ممکنه یکی از مشتریا باشه پیش می ...

ممکنه

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2706