2733
2771
عنوان

این دختره مشکوکه ؟؟؟

207 بازدید | 17 پست

ایتای شوهرم رو گوشی خودم نصب کردم دیدم یه مخاطب اسمش سعید سیو شده ولی پروفایلش یه دختره هرروزم عکس جدید از خودش می‌زاره چندوقته زنگ میزنم به شماره هه ببینم زنه یا مرده شمارش خاموشه بجز ایتا دیگه هیچ برنامه ای هم نداره .به شوهرم میگم کیه میگه نمی‌دونم نمی‌شناسم چون مشتری خانوم و آقا زیاد داره شماره خیلیارو سیو داره 

الان با ایتای خودم به طرف پیام دادم گفتم سلام سعیدی؟ 

گفت نه

چیکار کنم دیگه چی بگم بهش؟ بگم اسم شوهرمو ک میشناسنش یا نه؟

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

داره خیانت میکنه

عجب ادمی هستیا؟؟ داره میگه بخاطر شغلش  شماره های زیادی سیو داره ممکنه یکی از مشتریا باشه پیش میاد ادم ی شماره ای رو نشناسه ولی سیو داشته باشتش

حسم میگه وجودت رو اجنه گرفته

کاش مینووشتی سلام من فلانی ام ( اسم شوهرت ) این خط جدیدمه سیو کن . میدیدی واکنشش چیه. اگه میشناخت که میگفت اع چرا خط جدید و ... فقط این حرکت رو وقتی شوهرت خونه اس باید انجام بدی . چون ممکنه به خط قدیمیش زنگ بزنه بگه تویی پیام دادی؟ 

عجب ادمی هستیا؟؟ داره میگه بخاطر شغلش  شماره های زیادی سیو داره ممکنه یکی از مشتریا باشه پیش می ...

منم خیلی حس بدی گرفتم از حرفش 💔

ندیده نشناخته چرا اینجوری میگن بعضی هاااا:))))

دیشب بحث حروم زادگی بود؛ جات خالی کلی یادت کردیم.    
عجب ادمی هستیا؟؟ داره میگه بخاطر شغلش  شماره های زیادی سیو داره ممکنه یکی از مشتریا باشه پیش می ...

ممکنه

Казань🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2706