2733
2734

خانوما من کارم طوریه ک همش دو شبفتم یعنی از 8 ک میرم 12و نیم بر میکردم بعدش 4 میرم 8 و نیم برمیگردم

کی غذا بپزم کی کارای خونمو بکنم 

فقط جمعه ها هم تعطیلی دارم 

خیسلی ناراحتم اصلا ننمیتونم جوری ک باید ب غذا پختنم برسم 

بم کمک کنید راهنماییم کنید خواهش میکنکم خیلی سردرگمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ظهر که میای غذا برای شام درست کن خونه هم مرتب کن. وقت زیادی داری. میرسی.

شب هم که اومدی خونه برای خودت و شوهرت وقت بزار. فیلم ببینین بیرون برین. شام هم که آماده‌ست.

جمعه ها که تعطیلی اساسی تمیز کاری کن.

اگه اوصاع مالی شوهرت خوبه کار نکن

عزیزبم چرا ب چیزی ک من گفتم دقت نمیکنید

درباره نحوه کارم نخواستم کمک کنید درباره چیز دیگه ایه تایپک

وضع مالی شوهرم خوبه ولی خودم دوسدلارم تو اجتماع باشم و کار کنم

جمعه ها برای چند تا غذا مواد اولیه آماده کن و توی فریزر نگه دار. مثل گوشت نیم پز، حبوبات، مایه ماکارونی، لوبیا پلو یا کتلت. و در فاصله 12.5 تا 4 که خونه هستی به راحتی می تونی غذای شبت رو آماده کنی و از همون برای ناهار فردا نگه داری

یا شب که اومدی خورشت رو بار بذاری برای ناهار و شام فردا

اولش کمی سخته اما بعد از یه مدت روی روال میفتی

خب بنظرم غذا دو وعده ای درست کن 

من که خودم همین کارو میکنم ینی شبا که میام خونه به اندازه شام و ناهار فردا غذا درست میکنم 

یا بعضی وقتا شبا یه غذای ساده درست میکنم و یه غذای برنجی که میزام تو یخچال برای ناهار روز بعد 

حالا شما که ظهرم وقت داری دستت بازتره و راحتتر میتونی به کارات برسی 

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   
ظهر که میای غذا برای شام درست کن خونه هم مرتب کن. وقت زیادی داری. میرسی. شب هم که اومدی خونه برای خ ...

این شد جوابل و قوت قلب

خب مشکل اینجاست پس وقتی ظهر برمیگردیم ناهار چی بخوریم

بعد بنظرت ظهر میرسم غذا بپزم؟ 

هر غذایی واسه شام میخواای درست کنی و صبح اماده کن مثلا برنج هب کن لوبیا و اینارو امادا کن ظهر ک میای یساعت وقت بزار غذا درست کن و یکمم استراحت سعی کن ریخت و پاش نکنی ک هرروز نیاز داشته باشی تمیز کنی جمعه ها ب تمیز کاری اساسی برس

خیلی سخته 

کارایی که من میکردم:

جمعه ها:

دو جور خورشت میپختم از هر کدوم به اندازه دو وعده میشه کلا چهار وعده میزاشتم فریزر

سالاد شیرازی درست میکردم بدون نمک و آبلیمو تو ظرف در دار برای کل هفته

فلافل آماده کیلویی، ناگت، تن ماهی و...

هر غذایی درست می‌کنی دو برابر درست کن نصفش رو بزار فریزر

هر شش ماه یه بار مامانم برام کلی کوفته تبریزی درست میکرد میزاشتم فریزر 

غذاهای راحت هم خیلی ایده خوبیه مثل کوکو سبزی 

از دستگاه غذاساز هم حتما استفاده کن

قطعا طلای دست دوم میخریم بعد کلی بول ک میشدن کسب و کار بزرگی راه اندازی میکردم مثل گلخونه ک توت فرنگی و خیار محصول میده یا مرغ داری یا زمین رو تبدیل ب تالار کوجیک میکردم ک فقط مختص جشن عقد باشه 

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
خب بنظرم غذا دو وعده ای درست کن  من که خودم همین کارو میکنم ینی شبا که میام خونه به اندازه شام ...

اخه من بیشتر وقتا شبا با همسرم میریم بیرون دور میزنیم و خونه نیستیم 

باید سعی کنم ظهرا بپزم ولی نمیدو.نم میرسم اشپزی کنم یانه

2706