2733
2771
عنوان

چقدر بدم میاد از شوهر بچه ننه

112 بازدید | 6 پست

که همه چیو به مامانش بگه هرجا بخوایم بریم به مامانشم بگه بیاد 

باردارم از وقتی عروسی کردیم هرجا رفتیم مامانشو اورد دونفری هیچ جا مسافرت یا بیرون شهر نرفتیم 

چند وقت پیش مامانش گیر داده بود بیاین بریم بیرون منم که وضعیتم اینه حالم خوب نیست 3 ماه اول باید مراقب باشم زیاد جایی نرم به شوهرم میگفت زنت بزار خونه مامانش بریم خونه داداشت اینا 

الان که باردارم جایی نمیریم چیکار کنم بعد به دنیا اومدن بچم سه تایی بریم دیگه مامانشو نیاره 

از وقتی باردار شدم نه مامانش نه ابجیاش هیچ کدوم زنگ نزدن حالمو بپرسن میدونن حالم بده اما هیچ کدوم نیومدن یه سر بهم بزنن یا بگن نمیتونی غذا درست کنی یا خونت به هم ریختس بیایم کمکت 

شوهرم برا همشون خیلی کارا انجام داد توی اسباب کشی هاشون دکتر رفتناشون ولی الان اینجورین 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پس کارت رو کی انجام میده

تازه 6 هفتمه حالت تهوع و سرگیجه دارم بی حالم و خوابالو 

گاهی مامانم غذا درست میکنه میرم خونشون گاهی خودم درست میکنم بزور گاهی هم نون و ماست نون و پنیر یه چیز حاضری 

هفته ای یبار شوهرم طیمیکشه جاروبرقی سرویس و حمام و میشوره گاهی خیلی کم ظرفا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه 6 هفتمه حالت تهوع و سرگیجه دارم بی حالم و خوابالو  گاهی مامانم غذا درست میکنه میرم خونشون ...

این دوره هم میگذره اگه بیان برات کاری کنن منت میذارن و توقع بیجا دارن ازت 

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
این دوره هم میگذره اگه بیان برات کاری کنن منت میذارن و توقع بیجا دارن ازت 

من که نمیزاشتم بیان کاری کنن یه تعارفم نکردن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40