2733
2764
عنوان

بچها مامانم همش میناله پول نداریم فقیریم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2001 بازدید | 90 پست

همینطوری جمع کرده خونه خریده داده اجاره مدام میگه نداریم که کسی چشمش نزنه و یا ازش توقع نداشته باشن منم اصلا این سبک رندگی رو نمیپسندم اینطور ادما فقط امانت دار مال بقین جمع میکنن که بدن وراث

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
اسی جنجالی  با خواهر زاده ت چه کردی ؟ متهم هستی به خیالبافی

هیچی عزیزم 

امروز نیومده  خونمون 

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دیگه اینقدر خساستم خووب نبس

اتفاقا خوبه آدم مادرتو. داشته باشه دنیا رو فتح می‌کنه نمیتونه کلی مغازه و خونه و ماشین و طلا بخره 😍😍😍

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم
چرا؟؟

همسایه ما به مادرم گفت خوش به حالت چه پسری داری طلا 18 عیاره. برادرم در جا فوت کرد. 

یه همسایه داشتم سوار ماشین شد یه جا رسوندمش.موقع پیاده شدن گفت خوش به حالت راننده ای. 

همان روز تصادف کردم. 

مادر دوستم  بهم گفت خوش به حالت پدرت چقدر سرحاله. پدرم فوت کرد. 

هر کسی میگه خوش به حالت باید صدقه بندازم. آیه الکرسی بخونم. 

همینطوری جمع کرده خونه خریده داده اجاره مدام میگه نداریم که کسی چشمش نزنه و یا ازش توقع نداشته باشن ...

دقیقا خودشون زندگی نمیکنن..که بعد نوه هاشون سر ارث و میراث دعوا کنن

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
همینطوری جمع کرده خونه خریده داده اجاره مدام میگه نداریم که کسی چشمش نزنه و یا ازش توقع نداشته باشن ...

اتفاقا دمش گرم که مستقله و منت کشی رو نمیشه و غصه نداری و بدبختی رو نمیخوره و از بی پولی رنج نمیبزه و به مفت خورا رو نمیده

اتفاقا خوبه آدم مادرتو. داشته باشه دنیا رو فتح می‌کنه نمیتونه کلی مغازه و خونه و ماشین و طلا بخره 😍 ...

مامانم بشدت زرنگه 

واین زرنگی از پدرش به ارث برده 

مامانم با این فکر اقتصادی که داره ۳تاخونه ساخته

یکی واسه اجاره یکی واسه داداشم ویکیم واسه خودمون از اول زندگیش پدرم فقط کار می‌کنه ولی مادرم مدیریت میگه 

حتی مثلا. جوری با پدرم برخورد می‌کنه که اون اجازه نداره با پول خودش نمیتونه لباس برای خودش بخره

اتفاقا دمش گرم که مستقله و منت کشی رو نمیشه و غصه نداری و بدبختی رو نمیخوره و از بی پولی رنج نمیبزه ...

خب پول برای آسایشه درامدمونو زیاد میکنیم که راحتتر زندگی کنیم چه فایده داره همش ناله کنی و بد زندگی کنی و نخوری و نپوشی و عذاب بکشی که بعدا عروس و داماد بیان بخورن کیف کنن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
مامانم بشدت زرنگه  واین زرنگی از پدرش به ارث برده  مامانم با این فکر اقتصادی که داره ۳تا ...

دمش گرم 😍😍😍جسارتا شغل مادرت چیه؟میشه یه ایدی بدی مشاوره اقتصادی ازش بگیرم 😁😁

2706