2733
2764
عنوان

بچه ها کمکم کنید از درد میمیرم

125 بازدید | 12 پست

من دیروز رفتم خرید کنم که راه برگشتنی بستنی خوردم...وقتی برگشتم خونه حس کردم سرم سنگینی میکنه

شب شد انگار بدنم از سرما میلرزید کلی پتو انداختم اثر نمیکنه

الانم سرم انگار سنگینی میکنه 

و درد میکنه شدید 

مامانمم شیفته ..

بابام فقط خونه اس بنظرتون من چمه ؟

الانم سرم و چشمم به شدت درد مبکنه 

در حال رفتن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبحونه خوردی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

مسکن بخور

.   تاپیک خیلی خوبیه خودم از دوتاش حاجت گرفتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/12788144/%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%aa-%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d9%87%d9%85-%d8%a8%da%af%d9%88-%d8%aa%d8%a7-%d8%b0%da%a9%d8%b1%d8%aa-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%87%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%85
اره     بهش بگم از درد میمیم میگه بروفن بخور

خب بخور دیگه 

به مامانت بگو پرستاره یه چی میفته دیگه

مریمم دختر تابستان 🫠❤بهم میگن خورشید خانم 🥺💜اگه امضام رو میخونین یه صلوات برام میفرستین 💖

نمیخوام نگرانت کنم 

ولی احتمال داره 

شیر بستنی نجوشانده باشه 

ویروس تب مالت وارد بدنت شده باشه 

چند سال پیش پدرم بعد خوردن پنیر محلی اینجوری شد 

تا پنج روز علایم سرماخوردگی داشت 

بعد خوب شد کسی هم پیگیر نشد وجدی نگرفت 

ولی بعد گذشت سه ماه

یه علایمی پیدا کرد که بیشتر پزشکها جوابش کردن 

بالاخره بعد کلی دوندگی در مطب های مختلف 

یه پزشک با انجام آزمایش تب مالت متوجه قضیه شد 

یکسال درمانش طول کشید 

از دیشب از درد میپیچم چه ربطی داره    

گشنه که باشی هزار تا مرض داری

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

احتمالا داشتی سرما می خوردی بستنی بدترش کرده 

اول ی چیز بخور پونه تو خونه دارین دم کن بخور اگر آویشن هم هست قاطیش کن 

آب جوش بیار توی قابلمه پتو بکش سرت بخور بده تمام با حوله همون زیر پتو خشک کن و بخواب 

اگر بلدی بعدش پاشو سوپ درست کن یا سفارش بده برات بیارن نگران نباش همه مریض میشن سرماخوردگی هست 

اگر زنجبیلو عسل هم داری بریز تو آب گرم بخور قبل صبحونه 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید