2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اگه خودش بهت تبریک میگه تولدش رو تو هم تبریک بگو

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

خب نگو

اگه پرسید بگو یادم نبود اصن 

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

اگه اون ب شما تبریک گفته بگو ...وگرنه نه 

مطمئن باش دیریا زود آبروش میره جلوی دیگران البته اگه ناحق حرفی بزنه

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

ببین بهش تبریک بگو 

ولی حرفام بزن کینه نکن 

من به زنداداشم گفتم بیا قرمه پختم خونه مامان هممون منتظر تو هستیم اومد خوشحاااال که به من احترام کردن براش چایی بردم گفتم عزیزم پشت ما فلان گفتی بهمان گفتی ولی اشکال نداره ما بهت خوبی میکنیم عوضش آنچنان شرمنده شد ۶ ساله کلا تغییر کرده شده خواهرم برام دختر برای مامانم 

توام کینه نگه ندار بگو با محبت

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
آره خب میگه

پس تو هم تبریک بگو 

اون اختلافات رو سرجای خودش حل کنید 

به زن داداش اتو نده هیچ وقت

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706