2733
2734

من دارم جدا میشم  

مشکلاتمون هم  خیلی زیاد بودن شوهرم خسیس و شکاک و بد دهن و دست بزن داشت  کل حقوقم رو میگرفت و تو ی خونه دست ب سیاه و سفید نمیزد و  حتی بعد از  س. کس هم دستمالشو من باید برمیداشتک مینداختم توی سطل زباله  چون شده بپد وطیفه من 

اینکه  اخرم هر چی خرید زد ب نام خواهر  و اینکه  کلی وام ب نام من گرفت و اقساطش  موند  گردنم  و  و   و بماند  

خیلی ها گفتن  چرا   اینقدر ضعیفی 

علت ؟‌ مادرم 

همون بعد عقدم این منو اذیت میکنه  ازار میده  ،‌ پول نمیده من برای صد هزار تومن باید التماس کنم پول بته در خالی خودم  ماهی هشت میلیون و ده مبلیون حقوق ذاشتم 

مامانم میگفت نهههه هم همه ی مرد ها همینن،،،  فلانی و فلانی هم کارت حقوقی  دست شوهرشونه ،  یه وقت   دعوا نکنید    اگه  دعوا کنید  من  ابروم جلوی فامیل میره 

یادم نمیره  میگفت عمت خط و نشون کسیده ک فلانی ها ( یعنی من و شوهرم )‌ طلاق میگیرم 

اگه جدا بشی میشه همون حرف عمت 

ما پنج سال موندم   کلی بی احترامی    فحش ،  کتک خوردم واسه   پول بسته اینترنت التماس کردم و خواهش کزدم روز ها بی دلیل باید  ازش  مغذرت خواهی میکردم تا منو ببخشه  

چطوری ببخشمش    این کینه کم نمیشه 😑😑😑😑😑😑

این خشم خاموس نمیشه  از اینکه هر روز‌ دارم میبینمش ارزوی مرگ  میکنم 

واقعا ازش بیزارم  واقعا ازش متنفرم 

کمک کنید  خودمو از این حال گند ازاد کنم 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

خودت باید بخودت کمک کنی شاغل که هستی جهازم داری تاپیک قبلتم الان خوندم برو تنهایی زندگی کن باور کن پیش این مادر بمونی بااین اخلاقش تورو مجبور به ازدواج دوباره میکنه بعد طلاق و تویه چاه بدتر میفتی اونقدر عذابت میده هرکی از در اومد بهش جواب مثبت میدی دفعه دومم نمیتونی طلاق بگیری مجبور میشی بسازی  برو تنهازندگی کن  هروقت ادم مناسب سرراهت قرار گرفت ومطمئن شدی ادم خوبیه بهش فکر کن

خودت باید بخودت کمک کنی شاغل که هستی جهازم داری تاپیک قبلتم الان خوندم برو تنهایی زندگی کن باور کن پ ...

واقعا  شرایط جدا زندگی کزدن ندارم ،  مادرم اصلا    حتی یک درصد هم نمیپذیره  

مشکلی با اینش ندارم  ولی  شده یه ادم اعصابی  ، ازش میترسم ،‌ میترسم  یه شب تو خواب سکته کنه  

یه خواهر  کوچیک تر  دارم تازه هفت سالشه،  دلم برای اون میسوزه      چطوری میخواد بی  مادر  زندگی کنه 

حتی هنوزم ب مادرم نگفتم قصد طلاق دارم ،‌ میگم میرم دادگاه شاید شوهرم  سر عقل بیاد  ،  توی همین چند ماه با اینکه  پنجاه سالش هم نشده  کلی  پیر  تر شده   ، ظرف میشوره صندلی میذاره زیر باش 

این  دور از انتظار نیست از یه خانوم  ۴۸,۴۹ ساله؟  اوایل  که دل درد های عصبی میگرفت    کارش ب بیمارستان میکشید  ،  دیگه ترسیدم  گفتم   زندگیم درست میشه  نگران نباش 

ققط ب خاطر خواهر کوچیکم به هاطر داداش  نوجونم

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا  شرایط جدا زندگی کزدن ندارم ،  مادرم اصلا    حتی یک درصد هم نمیپذیره   ...

مادرتون چون خودش باعث این ازدواج شدن برای همین براشون سخته خراب شه زندگیتون اگه از طرف کسی دیگه این ازدواج شکل گرفته بود شاید هرروز بهتون میگفتن اشتباه کردین به حرف فلانی گوش کردی  ومیگفت که زود طلاق بگیر .اما مادرتون خیلی ببخشید اینومیگم بی منطق رفتارمیکنن هیچ مادری دوس نداره زندگیه بچش خراب شه و سعی میکنه درستش کنه ولی نه به قیمت سوختن و نابود شدن و هدر رفتن جوونیه بچش خدا نکنه بلایی سرمادرتون بیاد اما مرگو زندگی دست خداس شما به اندازه کافی تواون زندگیه سمی موندینو ازخودتون بخاطر مادرتون گذشتین نمیشه مخفی جدا شین نمیشه هم ادامه داد مادرتون حاضره شما تااخر عمر زجربکشین فقط طلاق نگیرین الویتش باید زندگیه شما می بود ولی انگار همه چیز براش ازشما مهمتره 

2731
مادرتون چون خودش باعث این ازدواج شدن برای همین براشون سخته خراب شه زندگیتون اگه از طرف کسی دیگه این ...

گل گفتی ،    حتی حس میکنم با شوهرم در ارتباطه  ( تلفنی)

خیلی سخته مامانم  توی جبهه دشمنه  

سعی میکنم کمتر باهاش بزخورد داشته باشم   دو جا دارم کار میکنم    دو شیفت  

درسته عمر دست خداست   ولی  این به یه نخ وصله  ،  اگه بگم طلاق میخوام   امشب  توی خواب سکته میکنه 

نمیتونم توی این شرایط  مسیر  بیمارستان هم بذارم جلوم 

ب خدا بد شرایطی دارم ، تنها موردی ک خدا ب دادم رسیده  اینه  یه شغلی دارم هر روز‌  از خونه بزنم بیرون 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
مادرتون چون خودش باعث این ازدواج شدن برای همین براشون سخته خراب شه زندگیتون اگه از طرف کسی دیگه این ...

باورت  میشه   امسب رفته دکتر  ارتوپ  گفته  باید تعویض مفصل کنه،   ب خدا از سر شب تو شوکم    چرا یه خانم ۴۸ ساله باید  بزه تعویض مفصل جفت زانو  

😓

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
باورت  میشه   امسب رفته دکتر  ارتوپ  گفته  باید تعویض مفصل کنه،   ب خد ...

الان بیشتر ادما مریضن ربطی به سن نداره من خودم ۳۴ سالمه کیست سینه دارم سیاتیکو دیسکم دارم پارسال شبوروز دردمیکشیدم کلن زمین گیر شده بودم طوری بود که اصلا نمیتونستم روپام وایستم راه برم الانم پاهام اونقدر ظعیفه چندبار تاحالا توخیابون خوردم زمین  میدونم بفکرمادرتی مادر عزیزترین کسه ولی خودتومقصر مریضیش ندون اون بامریضیش سعی میکنه بیشتر تو رو دچار عذاب وجدان بکنه بهش بگو مادر من اگه همینجوری تااخر عمر با اون مرد بمونم کار کنم اونم بزنه توسرم ازم بگیره و من گدای  پول خودم بشم و بزور دوقرون ازش بگیرم تو راضی ؟ انصافه ؟ بهر حال کار خودتو بکن اونم کم کم قبول میکنه