2733
2734

مامانبزرگم ۸۰ سالشه یه ۲۰ سالیه ک تنهازندگی میکنه . ازونجا ییکه من تنهایی خسلی کشیدم خیلی درکش میکنم .پاش درد میکرد مامانم نگه داری میکرد ک یکم حالش خوبه شه .البته مادرهم وضعیت سالمی نداره 

خلاصه من خودمم ضعیفم و بیماری معده دارم .وقتی میرم خونه مامانم اونا دوس ندارن من کاری انجام بدم .

خلاصه دوسه روز من رفتم نیم ساعت پاهای مادربزرگمو ماساژ دادم 

مادربزرگمم یکم هودشو لوس و ناتوان نشون میده .یکمم زبونش تنده ولی برام مههم نیس .خب حقم داره خیلی پیره وتنهایی کشیده من دلم میسوزه 

خلاصه روز چهارم بود من گفتم امروز ماساژت ندادم ننه .بعد مامان و بابام چشم ابو اومدن ک خودتو خست نکن 

من دوس داشتم ماساژ بدم مجبوری نبود .ولی عجیب بود برام واکنش مامان بابام 

فهمیدم ک ادم بچشو از پدرمادرش بیشتز دوس داره؟

شما بودین چ حسی میگرفتین؟

منم خونه پدربزرگم میرفتم مامانم خودش همه کار میکرد نمیزاشت من اصلا کار کنم 

میگفت تو اینجا مهمونی بشین

گاهی پدربزرگم یا خانومش کارم داشتن صدا میزدن مامانم خودش میرفت

منم دلیل کارشو هیچ وقت نفهمیدم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی دونستی آدما بچه شون رو از همه ی دنیا بیشتر دوست دارن؟ واقعا عجیبه نه؟ حتی از مادر که جیگر گوشته ...

نه . فکر نمیکردم .من همیشه فک میگنم اولین کسی ک دوست دارم تو دنیا مامانمه .

منم خونه پدربزرگم میرفتم مامانم خودش همه کار میکرد نمیزاشت من اصلا کار کنم  میگفت تو اینجا مهم ...

اره .حالا این قضیه ک گفتم هیچ .مامانم اصلا اینطوری نیس بگه برو فلان چیز بیار برو ب غذا سربزن .بلند میشه میگم مامان ب من بگو بعد میگه نه تو جاشو نمیدونی🫤اصلا بهم نمگه کمک کنم منم شوتم حواسم نیس