2733
2734
ممنونم عزیزانم واقعا مریضی بچه سخته، نیکا جون دختر من حتی گریه هم نمیکنه دیگه اگه خودم بهش شیر ندم ش ...

الهي عزيزم ميفهمم چي ميكشي.خدا توانتو بيشتر كنه وان شالله دخترت خييبلي زود خوب بشه.دكترش كيه؟عزيزم پست منو جواب دادي لطفا ريپلاي كن تامتوجه بشم جواب دادي.ممنون

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

ميدونم خيلي سختع.ماتواين ده ماه ازبچه داري فقطدكتربردنشو فهميديم.اصلا شيرينيه بچه داري رو نفهميديم .ارزو به دلم مونده يه لبخندبزنه يا مثلا دنبالم گريه كنه

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
ميدونم خيلي سختع.ماتواين ده ماه ازبچه داري فقطدكتربردنشو فهميديم.اصلا شيرينيه بچه داري رو نفهميديم . ...

وای نیکا انگار از دل من میگی، منم هیچ لذتی از مادر شدنم تدیدم فقط عذاب فقط غصه فقط اشک و آه، هفت ماهه زندگیم جهنمه ، من خوزستانم دکترش دکتر رضا عزیزی

اگه میشه واسه شفای دختر کوچولوی من یه صلوات بفرستید

دختر منم اصلا منو نمیشناسه اگه یه هفته هم من نباشم انگار نه انگار  ارزوی لبخندش به دلم مونده ارزوی یه نگاه معنی دار ارزوی اینکه منو بخواد مامانشو بخواد، بخدا اینکه میگن بچه بوی مادر و میفهمه الکیه، بچم چند ماه پیش که اوضاش بهتر بود گریه میکرد ولی وقتی بغلش میکردم انگار نه انگار تازه بدتر میکرد، خدا این حال و نصیب دشمنمم نکنه

2731
دختر منم اصلا منو نمیشناسه اگه یه هفته هم من نباشم انگار نه انگار  ارزوی لبخندش به دلم مونده ار ...

واي اره مريم جون منم دقيقا درحسرت يه نگاه معنادارم.همش ميرم سركمدش گريه ميكنم ميگم خدايا يعني ميشه يه روز نيكا بتونه بااينابازي كنه؟ميگم خدايا حالاكه منولايق مادرشدن دونستي پس التماست ميكنم بذار هرچه زودتر طعم شيرينشو حس ميكنم.تاالان كه جز تلخي واه وحسرت هيچي نديدم

واي اره مريم جون منم دقيقا درحسرت يه نگاه معنادارم.همش ميرم سركمدش گريه ميكنم ميگم خدايا يعني ميشه ي ...

درکت میکنم بخدا، خدا بهمون صبر بدهو بچه های گلمونو شفا بده، با من در ارتباط باش از تجربیات هم استفاده کنیم

درکت میکنم بخدا، خدا بهمون صبر بدهو بچه های گلمونو شفا بده، با من در ارتباط باش از تجربیات هم استفاد ...

ان شالله عزيزم.من به معجزه خدا ايمان دارم مطمنم كه خيلي زود دعاهامون مستجاب ميشه و ني ني هامون شفا ميگيرن.راستي الان  يسنا چه داروهايي مصرف ميكنه؟

ان شالله عزيزم.من به معجزه خدا ايمان دارم مطمنم كه خيلي زود دعاهامون مستجاب ميشه و ني ني هامون شفا م ...

یسنا چون از ده روزگی تشنج میکرد هر دارویی که فکرشو کنی خورده ولی متاسفانه بیشتر داروها بهش نساخت وتشنجش رو ببدتر کرد تنها داروهایی که بهش اثر کرده البته هنوز تشنج میکنه تقریبا هر ده دقیقه تشنج میکنه ولی این داروهارو میخوره فنوباربیتال شربت لوبل امپول ای سی تی اچ امپول مدازولام و کپسول زونیتد، بچه شما چی؟ راستی اسمش چیه؟