2733
2734

سلام بچه ها از دیشب یه دقیقه هم از فکرم بیرون نمیره..دلم میخواد بدونم معیاراش برای این گزینشا چی بوده..کسی هست که مثل من باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه دوباره چه اتفاقی افتاد که رمز جدید رو هم عوض کرد

سارا من اون پستی که بچه ها گفتن رو خوندم هیچی نبود توش و برام از همه جالب تر اینه که چرا باید ماهایی که هیچ مشکلی نداشتیم حذف بشیم من واقعا رنجیدم و دلگیر شدم...خیلی زیاد

بابا تاپيک مى زنن يه توضيحى بدين...اه...

یه خانم بود که اینجا داستان زندگیش رو تعریف کرد وبعد رفت یه وبلاگ دوبار رمزش رو عوض کرودامروز صبح که رفتم دیدم دوباره رمز عوض کرده وخداحافظی کرده

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
یه خانم بود که اینجا داستان زندگیش رو تعریف کرد وبعد رفت یه وبلاگ دوبار رمزش رو عوض کرودامروز صبح که ...

عجب.. ..حالا استارتر براى اين ناراحته؟؟!!!

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
سارا من اون پستی که بچه ها گفتن رو خوندم هیچی نبود توش و برام از همه جالب تر اینه که چرا باید ماهایی ...

من اون پست رو نخوندم چی بود صبحی اومدم نوشته بود بنا به اتفاقاتی که افتاد دوباره رمز رو عوض کردم 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
قضیه ش طولانی یه جورایی معتاد وبلاگش شده بودم...من فک میکردم اکثرا اون داستانو خونده بودن

عزيزم....وبلاگ رضوان رو بخون قشنگه....وبلاگ مستطاب زندگى هم عاليه.

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
2706