2752
2734

میگن دو سه تومن شده هزینه مصاحبه راسته یعنی؟ خدایی انصاف نیست اونم وقتی آخرش احتمال داره قبول نشی؟ 

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نه یکی از بچه های اینحا رفته بود یک و هشتاد

چقدر گرون کردن همون یه تومنم کم نیست خیلیه

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
ببخشید داییت چی خوند قبول شد ? پک از موسسات خرید?

داییم دوساله شرکت می‌کنه پارسال کتابهایی که معرفی کرده بودن خوند امتیاز کم اورد امسالم همون کتابها خوند این پنجشنبه که گذشت نه پنجشنبه قبلی رفته بود برای مصاحبه گفت پارسال ضبط کردن امسال نه...نشنیدم بگه از پک های موسسه ها خریده باشه 

زمان ثابت کرده همتونو...

مرحله اوا یک میلیون و هشتاد

مرحله دوم نهصدوهشتاد

خودکتابا رو با تست بخونی قبولی.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
مرحله اوا یک میلیون و هشتاد مرحله دوم نهصدوهشتاد خودکتابا رو با تست بخونی قبولی.

خوب دو میلیون میشه دیگه بعد تو مصاحبه رد شیم چی دو میلیون خیلی پوله پول کمی نیست که

خوب دو میلیون میشه دیگه بعد تو مصاحبه رد شیم چی دو میلیون خیلی پوله پول کمی نیست که

چاره ای نیست عزیزم.

نریزی جواب سلامتم نمیدن 

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
یا خدا مگه مصاحبه پول میگیرن🤯🤯🤯🤯🤯 واقعا جالبه🤔🤔🤔🤔🤔🤔

دو سه میلیون امسال میخوان بگیرن خدا نگذره ازشون فقط دنبال چاپیدن مردمن

2706