2752
2734

بنظرتون چیکارش کنم خیلییی قدیمیه از مادر بزرگم چند نسل دست ب دست شده 

عکسش بفرستم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

براشون سند تهیه کنید 

پدرم از این مدل طلا ها یا جواهرات دارن که براشون سند تهیه کردن 

فقط باید به مقدار مبلغ اونها  پولی رو  به حساب میراث فرهنگی واریز کنید تا بهتون سند یا گواهی مالکیت داده بشه و باید اثبات کنید شما وارث اون هستید و از جایی پیدا نکردین و حق فروش به مالک عمومی یا فرد عادی و یا خارج از کشور هم ندارید 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

منم خیلی چیزا دارم اصلا جرات نمیکنم ببرم جایی فقط دلم میخواد قیمتشونو بدونم همین

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
منن این سکهههه خیلیییی قدیمیه ی نفر بهم گف خیلیییی خطر ناکه

کو عکسش؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️