2733
2734

بعد کسی که تا مرز روانی کردنم رفت ۴ سال بهم دروغ گفت حتی ادرس خونشونو یکی دیگه اومد زندگیم یادمه گفتم خدایا ۴ سال پاک و صادق باهاش بودم میدونم اینبار برام جبران میکنی

وقتی نفر بعدی اومد زندگیم ۲ ماه باهام بود اندازع۲ سال بود

خیلی بهم محبت میکرد ولی خب باهاش رابطه برقرار کردم درحد دخول نه ولی داشتم سطحی تر

یهو سرد شد هرروز سردتر از دیرور بعد دوماه گفت خدافظ گفتم چرا؟؟؟؟ یه دنیا چرا تو ذهنم بود

گفت راستش من ازدواجی نیستم توهم اهل ازدواجی بدرد هم نمیخوریم😔گفتم اخه چرا گفت راستش اهلش نیستم دیگه

رفت...

ازون روزی که رفت تا۴ ماه همه پنجشنبه جمعه ها مست میکرد بهم زنگ میزد میگفت دوست دارم منو‌میبرد بیرون باهام رابطه برقرار میکرد بعدش گم و گور میشد

هربار پنجشنبه جمعه به امید اینکه برگرده از خدا خاهش کردم پیشم بمونه به این امید میرفتم پیشش فرداش بیخبر میشد

ادعا میکرد خیلیییی دوسم داره خیلیی

تا اینکه بعد ۴ ماه دیگه بار روانی من بهم ریخت..

ادامه دارد

نه میخوام نصیحتت کنم نه سرزنش

ولی قول بده دیگه خودتو دست هر بی سروپایی ندی

خدافظ

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواستی با باج دادن نگه اش داری 

ولی کسی ک نخوادت رو نمیشه با هیچی نگه داشت

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2731

دیگه از بس بهش فکر میکردم روانی شده بودم

نخاستنش

اینکه یروز میاد یه روز میره

یه دنیا دلتنگی

بلاکش کردم

گفتم خدایا ازدواج میکنم بهش ثابت میکنم من اهل زندگیم نه هرزه یه شبه

با یکی دیگه رفتم تو رابطه یادمه رفتم روانپزشک بهم قرص داد

اصن حالم خوب نبود

با یکی رفتم گفتم باید ازدواج کنیم گفت باشه بزودی

اونم باهام رابطه برقرار کرد اونم ترکم کرد

رفتم نفر بعدی اونم باهام همینکارارو کرد

یادمه شد ماه رمضون گفتم خدایا ببخش منو من حالم بده

من نمیدونم دارم چیکار میکنم باخودم

حالم اصلا خوش نبود اصلااااااااااااااااااااا

مثل ی دختر روانی شده بودم

تا اینکه پسره برگشت همونی که پنجشنبه جمعه ها برمیگشت

دوستاشو کرد واسطه التماس من که اینبار بع ازدواج فکر میکنم

دیگه از بس بهش فکر میکردم روانی شده بودم نخاستنش اینکه یروز میاد یه روز میره یه دنیا دلتنگی بلاک ...

گلم بد کردی بد 

روحت داغون شده بخدا روحت غرق سیاهی بوده و هست 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

ردش کردم الکی گفتم دوس‌پسر دارم

خیلی واسطه فرستاد

شب قدر بود گفتم خدایا یه فرصت دیگه به زندگی بهم بده

میگه عوض شدم...😔

برگشتم بهش

گفتم اگه اینبار بری خدارم بیاری التماس برنمیگردم

گفت نه نگران نباش یه ماهی خوب بودیم رو ابرا بودیم هرروزم شکر خدا بود

تا اینکه گفت من برای اینکه بگیرمت باید تموم گذشته و حال و ایندتو  بگی

باید هرچی هست و نیس بدونم اگه نگی ازدواج کنم بفهمم طلاقت میدم فلانت میکنم 

منم گفتم نه چیزی نیس

2706