2752
2734

قبلا 350 تومن بود یعنی امسال شده سه میلیون؟ یعنی سه میلیون یبدیم تهشم مصاحبه رد شیم چی؟ آخه انصافه؟ 

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من سال 97و98 مصاحبه آموزش و پرورش رفتم رایگان بود

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

میگن سوال های عجیب غریب زیاد میپرسن ،مثل لاک میزنی یا نه ،مسجد میری یا نه ،تو راهپیمایی شرکت می‌کنی یا نه یا اینکه تو خونتون ماهواره هست یا نه

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم
میگن سوال های عجیب غریب زیاد میپرسن ،مثل لاک میزنی یا نه ،مسجد میری یا نه ،تو راهپیمایی شرکت می‌کنی ...

یه بنده خدایی می گفت چهار ساعت درگیر مصاحبه بودم ،دوماه پیش دومیلیون گرفته بودن ازش بابت مصاحبه، متاسفانه قبول هم نشد البته آقاست و شغل داره 

یه بنده خدایی می گفت چهار ساعت درگیر مصاحبه بودم ،دوماه پیش دومیلیون گرفته بودن ازش بابت مصاحبه، متا ...

میگم که سوال های عجیب غریب میپرسن و باید بتونی راضیشون کنی

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم

من دیروز مصاحبه کارشناس رسمی قوه قضائیه داشتم اسفندماه ۳ میلیون تومن هزینه برای مصاحبه واریز کردم و دقیقا میگم این مبلغ انصاف نیست واقعا !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

تازگیا خیلی بچاپ بچاپ شده

ما هاکه تو ازمون نظام مهندسی شرکت میکنیم برامون قانون جدید گذاشتن

تو یه رشته ی خاصی اونایی که قبول شدیم باید ۶۰۰-۷۰۰ پول بریزیم حسابشون که تو کلاس های بیخودی که اجبار هست شرکت کنیم. خدا شاهده من که تو کلاس اینا یه کلمه جدید یاد نگرفتم بعدشم میگن معلوماتتونو بالا ببرین. معلومه که هدف اموزشه یا پول گرفتن

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2706