2752
2734
ببین من از عمق وجودم به این چیزهایی که میگم اعتقاد دارم  من حس میکنم یه روح دیگه از جنس خدا تو ...

من نمیگم نمیتونی به ارزوهات برسی

دارم میگم جنس آرزوهات بعد بلوغ فکری کلا عوض میشه

چیزایی ک تو گفتی برای من دیگ مسائلی نیستن ک حتی بخوام بهشون فکر کنم

شاید باورت نشه ولی من الان تو ی موقعیتی هستم ک میتونم خونه و زندگیم رو کلا از خانواده جدا کنم اصلا میتونم مهاجرت کنم ولی نمیکنم

چون فهمیدم خوشبختی ربطی یه اینک ماشینم چی باشه یا خونم کجا باشه نداره خوشبختی یک حس درونیه

اگر به این حرف برسی دیگ دنبال این ارزوها نیستی چون تو همین الانشم فوق‌العاده خوشبختی

فرق الان تو با کسی ک آرزوهات رو داره زندگی میکنه چیه؟

اون خوشحاله ولی تو نه

پس اگر تو الان خوشحال باشی دیگ چ فرقی با اون داری؟

میدونی بنظرم بهتره خودت به این چیزا برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو اصلا نمی‌فهمی من چی میگم  اوکی من به اینا میرسم وقتی میخوای تلاش می‌کنی خدا بهت میده یکیشو ...

تو که گفتی نمیخوای ازدواج کنی مرد پولدار این وسط چی بود؟فعلا که اولین هدفت خرید خونه با پول باباته

انقد ادعا کردی تازع مخوای با پول بابات خونه بخری

وی ته چای شیرینش را مینوشد و از تکرار آرزوهایش میگوید...

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731
میشه درخواست بدی و دو ماه دیگ توی تلگرام در موردش باهم حرف بزنیم؟ چون مفصله ولی در همین حد ب ...

منم مثل این دوستمون هستم خودمم. حدس میزدم مشکل عزت نفس دارم مثلا تا چیزی اوکی نباشه شروع نمی کنم

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
شاید باورت نشه اما دقیقا هم مضطربم و هم وسواس فکری دارم  به شدت از اون دسته ادمایی هستم که کوچ ...

اوه

من فکر کردم حالا تو شزوع این مشکلات باشی پس مثل اینک پیشرفت کرده کمال گراییت

خب پس هر دو رو داری

نگا یک روزت رو اینطوری ک من میگم برنامه ریزی کن

اصلا ساعتی برای شروع کار نزار

شب قبل به خودت بگو من صبح که از خواب بیدار شدم مثلا قلان کتابو میخونم بدون تعیین ساعت

دوم اینک آگاه باش کمال گرایی یک راهکار برای فرار از تلاشه

یعنی ذهنت میخواد تنبلیت رو حفظ کنه پس تو رو هل میده به سمت اینک همه چی کامل باشه تا شروع کنی

ی نمونه از کمال گراییت رو بگو تا با همون مثال بزنم چی کنی

منم مثل این دوستمون هستم خودمم. حدس میزدم مشکل عزت نفس دارم مثلا تا چیزی اوکی نباشه شروع نمی کنم

نه عزت نفس ربطی به این مورد نداره

اون قسمت ک گفت دوست دارم تو نظر هر شخصی بهترین باشم مربوط به عزت نفسه

2706