2752
2734
عزیزم من ۹ سال روانشناسی کار کردم از سن ۱۳ تا الان ک ۲۲ سالمه انقدر امثال تو مثلا توی سن ۲۵ ...

ببین من از عمق وجودم به این چیزهایی که میگم اعتقاد دارم 

من حس میکنم یه روح دیگه از جنس خدا تو بدنمه آرزو هامو برآورده می‌کنه با تلاش خودم 

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم مطالعه کردن اثر نداره باید از درون خودت بیاد 

مطالعه همراه با عمل 

اخلاقیات و قوانینش مهمه 

مثلا همین جار نزدن خودش یکی از رمزاشه

خوش اخلاق بودن

ریلکس بودن

شاد بودن

کم کم تو مدارش که قرار بگیری همه موفقیت ها میان سمتت

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2731
درسته ممنون

گفتم الان منو میزنی حقیقتا 🤧😂

خواهش میکنم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
حالا بزار یه چیزی بگم  بابام گفته از دانشگاه در بیای برات خونه میخرم 🙈🙈 خواهرم در نیومد ولی ...

خب پس تو هم میری تو لیست ادم های معمولی

ادم مستقل و کسی که ادعای موفقیت داره با دست رنج خودش چیزی به دست میاره و بهش افتخار میکنه نه با پول ددی

میشه چند تا راه درباره ی از بین بردن کمال گرایی به من پیشنهاد بدین؟ من چندین وقته درگیر این موضوعم& ...

وای دقیقا انگار منو توصیف کردی

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
مرسیییی❤️ اره ولی جفت خواهرام به واسطه بابام سرکارن حقیقتا خودم نمیخوام اینجوری شم میخوام خودم یک ...

اره حتما برو چند تا کلاس من بهت بک اند رو پیشنهاد میدم اگر مخت نکشید سوییچ کن رو فرانت 

حتمانم کار اموزی برو برات سابقه بشه ،اگر نمیخوای به واسطه بابات بری راه حل تو کلاس و مهارت بالاس

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
میشه درخواست بدی و دو ماه دیگ توی تلگرام در موردش باهم حرف بزنیم؟ چون مفصله ولی در همین حد ب ...

شاید باورت نشه اما دقیقا هم مضطربم و هم وسواس فکری دارم 

به شدت از اون دسته ادمایی هستم که کوچیک ترین حرف ادمارو توی ذهنم باز میکنم و ازش کلی داستان میسازم 

درمورد کمال گرایی و کامل گرایی ، فکر میکنم هردوش رو داشته باشم 

یعنی اگر قراره ساعت ۹ صبح چیزی رو شروع کنم ، همه چیز هم باید کامل باشه و هم باید توی همون تایم باشه 

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍
خب پس تو هم میری تو لیست ادم های معمولی ادم مستقل و کسی که ادعای موفقیت داره با دست رنج خودش چیزی ب ...

تو اصلا نمی‌فهمی من چی میگم 

اوکی من به اینا میرسم وقتی میخوای تلاش می‌کنی خدا بهت میده یکیشو با شغل خودت یکیشو باباتو پولدار و بخشنده می‌کنه بهت میده یکیشو یه مرد پولدار خوب جلوت می‌زاره یکیشو کارت خوب پیش می‌ره اینا نعمتن نه از طرف بنده از طرف خدا 

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 
اره حتما برو چند تا کلاس من بهت بک اند رو پیشنهاد میدم اگر مخت نکشید سوییچ کن رو فرانت  حتمانم ...

اوه مرسییییی قطعا به دردم میخوره ❤️🥰

ممنون که وقت گذاشتین 🌱❤️