2733
2734

بچه ها من با یکی عاشق هم‌بودیم

بکارتمو از دس دادم از ترس اینکه برع

بهش گفتم‌باید‌بیای خاستگاری زود(نگید تو که مامایی ترمیم کن من همچین کاری نمیکنک))

هرجور شده اوردمش

وقتی اومد...

دعوامون شد

میگفت باید بیای طبقه پایین مامان بابام

گفت خریدایی که میخای نمیتونم‌بگیرم باید اون چیزی که من میگم برداری

دعوامون شد و ۳ شب بعد‌ خاستگاری رفت ترکم کرد بلاکم کرد

بهش زنگ‌زدمو‌ اونهمه خاهش و دیگه قبول نکرد گفت نمیخامت دیگه تو پر ادعایی

الان۸ ماه گذشته..

من افسرده ترینم

میرم سرکار افسردم

باشگاه میرم افسردم

امشب خاستم خودمو تموم‌کنم

من از زیبایی پول هیکل عالی هیچیییی کم ندارم

اما هیچیییی دیگه خوشحالم نمیکنه

چرا رفت...

چرا اونشب ازش خاستم برام طلا و لباس خوب بخره

چرا چرا چرا

و‌هزاران چرا😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اشتباهت این بود بکارتتو دادی براش برو ترمیمم کن بنظرم راه حلش فقط همینه از جدید شروع کن از این آدم شوهر در نمیاد

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

اهل خدا و پیغمبر که با نامحرم رابطه ج برقرار نمیکنه، توبه کن و اون پسر رو هم بیخیال شو، خودتو تحقیر نکن 

#مثل_قلی_نباشید           از آگاه شدن مردم حسابی برآشفته شدن و ترسیدن😏  کتاب ۱۲ قرن سکوت از ناصر بنا کننده معروف به پورپیرار و کارنامه اسلام از دکتر عبدالحسین زرین کوب رو بخونید مفیدن             با فحاشی به هرودت تاریخ نویس بزرگ و معتبر جهانی و ویل دورانت،  نمیتونید تاریخ رو عوض کنید😏 اره همه تاریخ نویسا و محققان یونانی، ارمنی، مسیحی، رومی ، مسلمان دروغ گفتن، محققان نی نی سایت به گذشته سفر کردن و تاریخ جدید برامون آوردن😏       امضای قبلیم رو که خوندید؟ نی نی یار گفت حذفش کن، مهم اینه که دیدید! حالا برید دنبال حقیقت و خودتون بخونید نه گوش به فرمان شبکه های بهایی و پیجهای پروژه بگیر اینستا باشید، افرین دخترای خوب😘