2733
2734

بگو آمین 

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آمین

مارمولک و سوسک،ایضا

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
همه ی موجودات واسه کره ی زمین لازمند

بخدا پشه ها سوراخ سوراخم کردن آرامشم گرفتن یه دونه پشه میخاد چکار کنه کاش مسئولیتش بده پروانه ها

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
بعد از انقراض حشرات و نرم تنان انسان بیش از یک هفته توی زمین نمیتونه زندگی کنه 

صد درصد این فقط یک غر بود از جانب استارتر

حشرات اگه از بین برن تمام موجودات منقرض میشن.🤪

ارهههع ، شنیدم آخر الزامان تنها موجوداتی زنده میمونن سوسک ها هستن 

من هم از خیلی از حشرات به شدت می ترسم، ولی وجودشون در طبیعت لازم هست.

صد درصد 

2706